Szukaj

Książę Louis wyrósł na najsłodsze dziecko w rodzinie królewskiej. Urodzinowa sesja tylko to potwierdza

Książę Louis 23 kwietnia skończył dwa latka. Z tej okazji na profilu książąt Cambridge, pojawił się nowy portret chłopca autorstwa księżnej Kate. Zobaczcie, jaki z niego słodki maluch i jak bardzo się zmienił.
Książę Louis urodziny

Książę Louis urodziny

23 kwietnia 2018 roku na świat przyszedł książę Louis. Z okazji urodzin najmłodszego syna, książę William i księżna Kate opublikowali na Instagramie portret malucha, wykonany przez jego mamę. Czas miła bardzo szybko, a chłopiec bardzo się zmienił. Na najnowszych fotografiach wygląda słodko i prawdziwy już z niego dżentelmen.

Jak wygląda książę Louis na najnowszym zdjęciu?

Tegoroczne urodziny księcia Louisa przypadły w bardzo trudnym dla wszystkich czasie. Świat boryka się z pandemią koronawirusa. Ogranicza się interakcje i kontakty międzyludzkie, Izolujemy się, żeby zminimalizować rozprzestrzenianie się zarazy. Mimo to rodzina zrobi wszystko, żeby maluch miał jak największą radość w tym szczególnym dla niego dniu.

Louis spędzi go z najbliższymi, a z dziadkami połączy się online. Kate postanowiła także, że upiecze dla niego niezwykłe ciasto.

Fani rodziny królewskiej już w przeddzień urodzin księcia zostali uszczęśliwieni i na profilu pary książęcej pojawił się portret Louisa wykonany w kwietniu przez księżną Kate. Jest to więc najbardziej aktualne zdjęcie najmłodszego syna Camebridge’ów.

Do fotografii chłopiec pozuje z szerokim uśmiechem, spowodowanym świetną zabawą, jaką jest odbijanie rączek pomalowanych kolorowymi farbami na papierze. Nie da się nie zauważyć, że jest bardzo podobny do starszego rodzeństwa.

Z przyjemnością dzielimy się zdjęciem księcia Louisa przed jego urodzinami, wykonanym w kwietniu przez księżną – napisano.

Uroczym portretem chłopca oczarowani są fani rodziny królewskiej. Posypały się komentarze z życzeniami i komplementy.

  • On jest taki słodki. Wszystkiego najlepszego!
  • Ależ on wyrósł! Cudowny.
  • Jakie fantastyczne zdjęcie! Sto lat!
  • Wszystkiego najlepszego Louisie.
  • Cudowne zdjęcia. Pięknie wyrówsł. Wszystkiego najlepszego! – piszą.

Wielu internautów twierdzi, że Louis to najsłodsze dziecko w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Rzeczywiście, coś w tym jest.


Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×