Księżna Kate spędzi noc w kuchni. Na urodziny księcia Louisa przygotuje coś bardzo oryginalnego

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Książę Louis niedługo kończy 2 lata. Jak księżna Kate zorganizuje imprezę w czasie odosobnienia? Czy maluch odczuje, że ten dzień jest inny niż pozostałe? Co przygotuje dla niego rodzina?

Księżna Kate, 2 lata temu w kwietniu, po raz trzeci została mamą. Wówczas na świat przyszedł książę Louis, którego zdjęcia po porodzie błyskawicznie obiegły media i oczarowały królewskich fanów. Chociaż fotografie dotarły do fanów niemal natychmiast po porodzie, na kolejne musieli trochę poczekać – pojawiły się dopiero z okazji chrztu malucha.

Jednak od jakiegoś czasu można podziwiać, jak wyrósł Louis, bo pojawia się na fotografiach publikowanych przez rodziców, najczęściej w towarzystwie starszego rodzeństwa, księcia George’a i księżniczki Charlotte.

Drugie urodziny najmłodszego z Cambridge’ów będą się odbywały w szczególnych warunkach, bo odkąd świat ogarnęła pandemia koronawirusa, rodzina przebywa w odosobnieniu w Anmer Hall w Norfolk.

Jak księżna Kate zorganizuje 2. urodziny księcia Louisa?

Książę i księżna Cambridge przygotowują się do świętowania drugich urodzin syna. Jak planują je zorganizować, żeby mały Louis poczuł się wyjątkowo? Kate nie powinna mieć z tym problemu, przecież była specjalistka od przyjęć dla dzieci w firmie swoich rodziców.

Wszystkie moje dzieci pracowały dla firmy. Kate założyła markę First Birthday – wybierała produkty i opiekowała się wszystkimi zdjęciami i produkcją katalogową – mówiła Carole Middleton w wywiadzie.

Sama Kate zapowiedziała, że na pewno upiecze ciasto. Stało się to tradycją i tego z pewnością nie zabraknie.

Uwielbiam robić ciasto – powiedziała księżna – Tradycją stało się pozostawanie do północy z absurdalną ilością ciasta i polewą, a zawsze robię zdecydowanie za dużo. Ale uwielbiam to.

Książę William z Louisem - Dzień Ojca 2019

Książę William z Louisem – Dzień Ojca 2019

Są także spekulacje, że ze względu na to, że Louis uwielbia buraki, jego mama pokusi się o zrobienie takiego wypieku, który będzie zawierał to warzywo z przepisu Mary Berry.

Księżna Kate i książę Louis w ogrodzie

Księżna Kate i książę Louis w ogrodzie

Będzie także łączenie się wideo z członkami rodziny księcia, co maluch podobno bardzo lubi. Z pewnością bliscy zrobią wszystko, żeby Louis poczuł się wyjątkowo.


Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Księżna Kate i książę Louis na meczu polo

Książę William z Louisem - Dzień Ojca 2019

Książę William z Louisem - Dzień Ojca 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×