Córka królowej Elżbiety II poniżyła Camillę. Ostre słowa mocno ubodły żonę Karola

Anna upokorzyła Camillę

Anna upokorzyła Camillę

Księżniczka Anna upokorzyła księżną Camillę. Co powiedziała do żony swojego brata, księcia Karola? Co donoszą media?

Księżniczka Anna znana jest z tego, że nie przejmując się opinią publiczną, głośno głosi to, co myśli. Ma ugruntowaną, mocną pozycję na dworze, dlatego nie wahała się powiedzieć kilku mocnych słów do Camilli, żony następcy trony, a swojego brata, księcia Karola.

Córka królowej Elżbiety, księżniczka Anna, upokorzyła Camillę

Camilla, księżna Kornwalii i księżniczka Anna od lat ścierają się ze sobą, ale prasa donosi, że w ostatnich tygodniach ich konflikt wymyka się spod kontroli. Podczas gdy panie stawiają na wspólny front dla publiczności, za zamkniętymi drzwiami sytuacja staje się nie do zniesienia. Wszystko przez Karola, który realizuje swój plan uczynienia żony królową, gdy wstąpi na tron po abdykacji bądź śmierci Elżbiety II.

Oficjalna wersja zawsze była taka, że ​​Camilla będzie znana jako królewska małżonka – mówi New Idea ekspertka od królewskiej etykiety Penny Junor – Mam wrażenie, że Karol bardzo chciałby, aby Camilla była znana jako królowa, co jest w końcu właściwym tytułem dla żony króla. Domyślam się, że będzie królową Camillą.

Informator z pałacu ujawnia, że ​​decyzja Karola, by zmienić postanowienie, powoduje, że Anna jest wściekła. Podobno miała powiedzieć Camilli wprost, że w jej oczach nigdy nie będzie królową.

Plotki, że Karol może wycofać się z obietnicy, że Camilla nie zostanie królową, wzburzyły Annę, a ona powiedziała to samo zarówno Karolowi, jak i Camilli. Anna dała jasno do zrozumienia, że ​​Camilla nigdy nie będzie prawdziwą królową w oczach Brytyjczyków – mówi źródło New Idea.

Anna posiada ogromną władzę, wpływy i cieszy się dużym szacunkiem w rodzinie, więc z pewnością Wessexowie, a może nawet i Cambridge’owie, poprą ją w tym, żeby nie dopuścić do zmiany pierwotnego planu.

Napięte relacje kobiet sięgają pół wieku wstecz, aż do lat 70., kiedy siostra Karola spotykała się z Andrew Parker Bowlesem, podczas gdy Camilla była w związku z Karolem. Księżniczka była podobno zdruzgotana, gdy Andrew i obecna żona jej brata pobrali się. Córka królowej Elżbiety II poślubiła kapitana Marka Phillipsa w 1973. Rozwiedli się w 1992, a później poślubiła Sir Timothy’ego Laurence’a.


Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ciągle dziwię się dlaczego w ludziach tyle zawiści i nienawiści. Nie tylko pchają się z butami cudze sprawy,ale komentują i wypowiadają się zawsze negatywnie i jako wielcy znawcy.Te plotkarskie komentarze i artykuły w roznych pisemkach dążą do tego,a potem podsycaja do takich właśnie komentarzy A kto właściwie wie naprawdę, co jest poza murami tych pałaców, ile ludzkich dramatów .Kazdy to przyzna,że

 • Emerytka pisze:

  Camila to żadna królowa,to nałożnica Karola

 • Mieszkanka UK pisze:

  Moim zdaniem prędzej ją *uświadomiła a nie *upokorzyła…

 • Bubuś pisze:

  Dajcie spokój ona jest o wiele dłużej z Karolem niż Diana i widać, że są ze sobą szczęśliwi.

 • Pytam pisze:

  siebie warte to całe towarzystwo…………ciekwe kim by byli i jak się panoszyli gdyby nie komnaty królewskie , miliony w kieszeniach za darmoche …..

 • Gość pisze:

  I prawidłowo bo Camilla bardziej przypomina okrutna panią z bajek niż królowa. Nie wiem jaki ma charakter ale do krolowej jej daleko. Gdy Karol zostanie królem to już nie będzie to samo on się do tego nie nadaje

 • Mirena pisze:

  Myślę, że nie jest zła…

 • Gość pisze:

  Ta rodzina królewska to same nie Roby tam tylko zdrady i kłamstwa ,tajemnice, te pałace to domy rozpusty za miliony podatników .Ludzie ciężko pracują żeby ta cała elita miała luksus na rozpuste Anglia powinna znieść to cale królestwo, zatukany naród godzą się na utrzymywanie tych nierobow a sami żyją w niedostatku ,

 • Gość radosny pisze:

  Ten artykuł jest dla mnie źle napisany. Anna dowiedziała się że Karol może się wydawać cofać z tego żeby Camila nie była królową ,Anna jest oburzona. A dalej że księżna Anna jej powiedziała że dla niej nigdy nie będzie królowa. To o co jej chodzi,w sensie Annie?

 • Gość pisze:

  Ma rację. Camilla to koszmarna baba. Jeżeli ona założy koronę to znaczy że monarchia brytyjska całkiem zeszła na psy

 • Gość H Sz.. pisze:

  Jakie krolestwo taka przyszla krolowa…

  • Gośćwow pisze:

   Widac ze krolewstwo ma sie całkiem nieźle 😳To powinna byc Karola sprawa i ma rację zostanie krolem Camila jako prawna żona powinna zyskać tytuł krolowej. Czysie to podoba Karola siostrzyczce czy nie.
   Najlepszego i szczescia dla tej pary, widacze są stworzeni dla siebie, jestim fajnie w swoim towarzystwie.

  • Gość pisze:

   Prawda

 • Gość pisze:

  Anna tylko udaje, że taka cicha i skromna. A to ona, jak Harry się żenił, powiedziała – a co będzie, jak dziecko będzie czarne, i ma być księciem?
  I dopilnowała zeby królowa jeszcze przed narodzinami Archiego zmienila dekret, żeby tytułu nie dostał.
  A za Kamila nie przepada, bo ta ożeniła sie z jej kochankiem Bowlesem.
  Taka to rodzinka…

  • Gość pisze:

   Znies monarchie!!!!

  • Gośćwybór pisze:

   Dobra analiza,dodam ze czesto te brzydkie , mysle o wnetrzu i zewnatrz zazdroszczą innym szczescia.

  • Gość pisze:

   A kto to słyszał ?
   Ludzie ! Nie pozwólcie sobą manipulować !
   A swoją drogą to już czas najwyższy na koniec utrzymywania pasożytów którzy opływają w dobrobycie tylko dlatego , że się w odpowiedniej rodzinie urodzili.

 • Gość Tania pisze:

  Nigdy tego nie zrozumiesz po co w swoim ciasnym umyśle.

 • Gość pisze:

  Anna nie może darować Camilli, że ta wyszla za Parkera Bowlesa, którego podsunęła jej królowa, bo sama się w nim kochala.
  Po ślubie Karola z Diana robili sobie sekretne spotkania,: Karol. Anna i Kamila z mężem. Karol zajmował się Kamila, a jej maz Anna. William kontynuuje tradycje.
  Cała ta rodzina to jedna wielka stajnia Augiasza: ciągła walka, nienawisc, zawiść, skandale, korupcja, malwersacje, zdrady, rozpustne życie… a potem się wypindrza do zdjęcia i udają kochajaca się rodzinke i że tacy porządni i stateczni wszyscy. A to jeden wielki syf.

 • Gośćebk pisze:

  To prawda,

 • Gośćemerytka pisze:

  Małżeństwo Królowej II było szczęśliwe tylko na papierze zdradzal ją na prawo i lewo a Elzbieta milczała i robi to do dziś

 • Gośćjaaac pisze:

  Doberman na tronie super

 • GośćEla. pisze:

  Po co i na co Światu te śmieszne królewstwa? Czy nie czas z tym skończyć? Żenią się, rozwodzą, intrygi rodzinne, zdrady,…za pieniądze podatników żyją jak paczki w maśle i jeszcze im źle .

 • Gość Felixa pisze:

  Szkoda, że Karol nie ożenił się z nią tylko z Dianą, która nie nadawała się do tej roli. A upokorzył ją obecny mąż, któremu pasowała jako kochanka i wszyscy o tym wiedzieli. Oboje zdradzali swoich małżonków mając z nimi po dwoje dzieci, dobry przykład dla poddanych o kochankach Diany nie wspomnę było ich zbyt wielu

  • Gość pisze:

   Byłi dlatego że Karol od początku ją zdradzał i od początku było ich troje w małżeństwie.Skoro Karol jej nie chciał to kobieta szukała pocieszenia gdzie indziej

 • Gość pisze:

  Gdyby pozwolono im być razem, być może byliby małżeństwem rownie trwałym jak to Elżbiety II z Filipem. Wtedy byliby wzorem do dziś i wszyscy rozplywaliby by się nad nimi.

  • Gość pisze:

   Racja

  • Gość pisze:

   No malzenstwo Elżbiety było „idealne” tylko na papierze i w jej wyobraźni. Filip gdxil się po całym świecie, narobił jakich dzieci, zrobiono mu zdjęcia na golasa z jakiejś jednej z wielu orgii, w której uczestniczył…, i takie to było malzenstwo. Elka królowała, a Filip się bawił w Szwajcarii, w Stanach, we Francji, i od czasu do czasu wpadał do żony zrobić jej kolejne dziecko i zapoziwac do rodzinnego zdjęcia. Ale Elzbieta go kochała i mu na takie życie pozwalała. Był dla niej wazniejszy niż dzieci, które widywala kilka razy w roku. Dlatego zdradzana Diana nie miała szans na jej zrozumienie, kiedy próbowała się poskarżyć na malzenstwo w trójkącie.
   Filipowi wolno było wszystko, tak jak teraz Andrzejowi, który jest chroniony przez nią..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×