Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!
Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie...

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk
NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak,...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa,...

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?
Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest...

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką!...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Wyciekła niepokojąca rozmowa Kate i Williama po narodzinach księcia. Myśleli, że nikt tego nie usłyszy?
Księżna Kate i książę William martwili się o syna podczas pierwszego oficjalnego wystąpienia

Książę William i księżna Kate z dumą prezentowali swojego synka na schodach Lindo Wing w poniedziałek 23 kwietnia, przedstawiając światu trzecie królewskie dziecko w ich rodzinie. Okazuje się jednak, że to wystąpienie wcale nie było dla nich łatwe! Oboje pokazali swoją opiekuńczą stronę, gdy stali przed prasą, która wyczekiwała na nich od samego rana.

Jeden z reporterów usłyszał, jak Kate zwierza się Williamowi ze swoich obaw – niepokoiła się, że mały książę może zmarznąć, owinięty jedynie w kocyk, więc wróciła do szpitala podczas gdy William w rozmowie z prasą wyznał, że jest wniebowzięty i niezwykle szczęśliwy, ale będzie miał teraz „potrójne zmartwienie”. Zażartował jednak:

Tym razem nie kazaliśmy wam długo czekać.

Kate wyglądała niesamowicie przed szpitalem, w czerwonej sukience z koronkowym kołnierzykiem od Jeny Pachham i beżowych szpilkach. Jej sukienka nawiązywała do kreacji księżnej Diany, którą ta miała na sobie podczas przedstawiania światu księcia Harry’ego w 1984 roku. Nawiązywała też do flagi Anglii, by uczcić dzień świętego Jerzego, patrona kraju.

Mały książę, który nosi tytuł Jego Królewska Mość książę Zjednoczonego Królestwa, Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii przyszedł na świat o 11:01. Prasa dowiedziała się o tym z królewskiego Twittera pałacu Kensington o 14:02.

Księżna Kate i książę William zwlekali z oficjalną informacją o narodzinach synka! Wiemy dlaczego!

George i Charlotte odwiedzili księżną Kate w szpitalu i poznali swojego braciszka! 3-letnia księżniczka wyrasta na nową królową ludzkich serc!

Przepiękny hołd oddany dla księżnej Diany! Księżna Kate z noworodkiem na ręku w identycznej sukience jak matka Williama!

Jaki tytuł otrzymało trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Aż trudno to wszystko spamiętać!George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

Komentarzy: 2


kobieta | 26 kwietnia 2018, 14:26

Fajni młodzi ludzie,niech wychowują te dzieci na mądrych ludzi,tylko Kate niech nie poddaje sie tej ceremonii królewskiej i nie nosi tych beznadziejnych kapelusików na głowie tudzież płaszczyków szytych jak na starszą damę.Więcej odwagi i nowoczesności Jej życzę.


Gośćbnm,./ | 24 kwietnia 2018, 14:51

oby zyli dlugo i szczesliwie


Dodaj komentarz
×