Szukaj

Księżna Kate chudnie w oczach! Waży już tylko 50 kilo! Co jest powodem jej niepokojącego stanu?

Księżna Kate w ostatnich miesiącach za sprawą ciąży Meghan Markle lekko straciła na swojej popularności. Być może z tego powodu żona księcia Williama postanowiła zmienić swój wygląd i bardzo schudła. Wreszcie wiadomo, co jest powodem jej niepokojąco szczupłej sylwetki.

Księżna Kate skończyła 37 lat, urodziła troje dzieci, a mimo to od zawsze wyróżnia się nienaganna sylwetką. Ostatnio jednak zagraniczne media zauważyły, że piękna Brytyjka sporo schudła. Przyszła królowa Anglii jest wysoką blondynką, mierzy aż 175 cm wzrostu, zatem jej waga, która spadła do 50 kilogramów jest raczej niepokojąco niska.

Co jest przyczyną drastycznego spadku wagi? Księżna po urodzeniu trzeciego dziecka rozpoczęła intensywne treningi, na punkcie których ma wręcz obsesję. Wcześniej jej aktywność ograniczała się jedynie do sportów zimowych oraz jogi. Do tego zestawu doszła jeszcze jedna pasja, do której księżna nagle zapałała wielką miłością. Żona księcia Williama w każdej wolnej chwili ćwiczy modny w USA pilates, który został wymyślony w Niemczech! To z tego powodu matka trójki dzieci chudnie jak szalona. Jak podają zagraniczne media, zamiłowanie do popularnego systemu ćwiczeń wyssała z mlekiem matki:

Kate ma obsesję na punkcie ćwiczeń. Także jej siostra Pippa trenuje regularnie. Mają to we krwi – ich matka Carole, która jest po 60-ce , również trzyma genialną sylwetkę – informuje brytyjski tabloid.

Miejmy nadzieję, że Kate nie przesadzi z dbaniem o sylwetkę, bowiem na swoich najnowszych fotkach wygląda bardzo chudo. Według bacznych obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej, księżna schudła niepokojąco, zbliża się bowiem do 40., a już jest niemalże “bez” biustu i zmysłowych bioder.

Celem pilatesu jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu oraz ćwiczeń izometrycznych. Według założeń metoda ta przyczyniać się ma do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

Czemu zatem księżna Kate chudnie jak szalona?

Zobacz: Księżna Kate i książę William złożyli szybką wizytę Archiemu. Z pośpiechu zapomnieli o czymś bardzo ważnym

Zobacz: Globe: “Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×