Szukaj

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Księżna Kate ciąża czwarta

Księżna Kate ciąża czwarta

Księżna Kate co jakiś czas jest podejrzewana przez zagraniczne tabloidy o kolejną ciążę. Tym razem okazuje się, że podobno na pewno spodziewa się dziecka. Zobaczcie, co nam donoszą media.

Księżna Kate świetnie sprawdza się w roli matki – George’a, Charlotte i Luisa. Czy jednak rodzina Cambridge’ów się powiększy? Podobno Kate spodziewa się dziecka, a książę William jest bardzo zadowolony. O ciąży mamy miła się wygadać w szkole mała księżniczka.

Zobacz: Księżna Kate rozgadała się o księciu Louisie! Jest totalnym przeciwieństwem George’a i Charlotte!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Podobni tak, a świat miał dowiedzieć się o tym dzięki księżniczce Charlotte, która miała zdradzić tę tajemnicę w przedszkolu. Podobno jedna z nauczycielek usłyszała, jak księżniczka powiedziała, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka.

Jedna z nauczycielek usłyszała, jak Charlotte to powiedziała i nie mogła uwierzyć własnym uszom – dziewczynka mówiła bardzo głośno i wydawała się być przekonana, że ​​jej mama jest w ciąży – zdradza informator.

Słowa dziewczynki zdają się potwierdzać informację, która pojawiła się już wcześniej, kiedy poszła plotka o czwartej ciąży Kate. Zagraniczne media nie spuszczają więc oczu z Kate Middleton, śledzą każdy jej ruch i zmiany w jej wyglądzie. Ostatnio zmieniła fryzurę, a to podobno ma być dowodem na to, że jest w kolejnej ciąży.

Zobacz: Księżna Kate włożyła sukienkę w kwiaty i olśniła wyglądem. Jest tylko jeden mankament – kosztuje… Oj, sporo

Czy zmiana fryzury świadczy o kolejne ciąży księżnej Kate?

Podobno pojawienie się każdego kolejnego dziecka w rodzinie Cambridge’ów zwiastowała zmiana fryzury księżnej Kate, a obecnie tabloidy wypatrzyły u niej właśnie nowe uczesanie.

Księżna Kate rozjaśniła włosy, mają teraz ciepły odcień z refleksami o miodowym odcieniu. Dla większości osób to nic niezwykłego. Jednak nie dla dziennikarzy The Sun, bo dla nich to dowód na to, że księżna jest w ciąży.

Już wkrótce przekonamy się, czy to prawda.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami

 


Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×