Szukaj

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Księżna Kate co jakiś czas jest podejrzewana przez zagraniczne tabloidy o kolejną ciążę. Tym razem okazuje się, że podobno na pewno spodziewa się dziecka. Zobaczcie, co nam donoszą media.
Księżna Kate ciąża czwarta

Księżna Kate ciąża czwarta

Księżna Kate świetnie sprawdza się w roli matki – George’a, Charlotte i Luisa. Czy jednak rodzina Cambridge’ów się powiększy? Podobno Kate spodziewa się dziecka, a książę William jest bardzo zadowolony. O ciąży mamy miła się wygadać w szkole mała księżniczka.

Zobacz: Księżna Kate rozgadała się o księciu Louisie! Jest totalnym przeciwieństwem George’a i Charlotte!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Podobni tak, a świat miał dowiedzieć się o tym dzięki księżniczce Charlotte, która miała zdradzić tę tajemnicę w przedszkolu. Podobno jedna z nauczycielek usłyszała, jak księżniczka powiedziała, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka.

Jedna z nauczycielek usłyszała, jak Charlotte to powiedziała i nie mogła uwierzyć własnym uszom – dziewczynka mówiła bardzo głośno i wydawała się być przekonana, że ​​jej mama jest w ciąży – zdradza informator.

Słowa dziewczynki zdają się potwierdzać informację, która pojawiła się już wcześniej, kiedy poszła plotka o czwartej ciąży Kate. Zagraniczne media nie spuszczają więc oczu z Kate Middleton, śledzą każdy jej ruch i zmiany w jej wyglądzie. Ostatnio zmieniła fryzurę, a to podobno ma być dowodem na to, że jest w kolejnej ciąży.

Zobacz: Księżna Kate włożyła sukienkę w kwiaty i olśniła wyglądem. Jest tylko jeden mankament – kosztuje… Oj, sporo

Czy zmiana fryzury świadczy o kolejne ciąży księżnej Kate?

Podobno pojawienie się każdego kolejnego dziecka w rodzinie Cambridge’ów zwiastowała zmiana fryzury księżnej Kate, a obecnie tabloidy wypatrzyły u niej właśnie nowe uczesanie.

Księżna Kate rozjaśniła włosy, mają teraz ciepły odcień z refleksami o miodowym odcieniu. Dla większości osób to nic niezwykłego. Jednak nie dla dziennikarzy The Sun, bo dla nich to dowód na to, że księżna jest w ciąży.

Już wkrótce przekonamy się, czy to prawda.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami

 


Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×