Szukaj

Księżna Diana walczyła z potworną chorobą! Za 10 tysięcy funtów jej lokaj wyjawił nieznaną, brutalną prawdę

Księżna Diana przez lata walczyła z chorobą, która utrudniała jej codzienne funkcjonowanie. Jedną z niewielu osób, które wiedziały o problemach zdrowotnych Lady Di był jej kamerdyner. To właśnie on, po latach, ujawnił jej sekret, za co został sowicie wynagrodzony. Na jego konto wpłynęło 10 tysięcy funtów.
Księżna Diana sekrety

Księżna Diana sekrety

Życie księżnej Diany, to gotowy scenariusz na film. Królowa ludzkich serc była uwielbiana przez społeczeństwo. Wielu traktowało ją z większym szacunkiem, niż jej teściową – królową Elżbietę II. Lady Di od kilku dekad plasuje się w czołówce najbardziej szanowanych Brytyjek. Do dziś wiele osób nie może pogodzić się z jej tragiczną śmiercią, do której doszło w Paryżu, ostatniej nocy sierpnia 1997 roku.

Zobacz: Widzieli śmierć księżnej Diany, dopiero teraz ujawnili nieznane fakty. A jednak doszło do zabójstwa?

Od ponad 20 lat na jaw wychodzą nowe, często wstrząsające sekrety z życia księżnej Diany. Do sprzedaży trafiły dziesiątki książek biograficznych, które napisali jej najbliżsi współpracownicy. Bez wątpienia jedną z najbardziej zaufanych księżnej Walii osób był Paul Burrel. To właśnie jemu Diana zwierzyła się ze swoich problemów zdrowotnych. Ulubienica Anglików chorowała na bulimię.

Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Paull Burrel i księżna Diana przyjaźnili się

Księżna Diana chorowała na bulimię

Kamerdyner księżnej Diany dopiero po latach ujawnił jej tajemnicę. Nie zrobił tego za darmo. Za informacje został sowicie wynagrodzony kwotą 10 tysięcy funtów, czyli ponad 50 tysięcy złotych:

Wiem, ze Diana miała zaburzenia odżywiania. Pomagałem jej w tych momentach. Pilnowałem kucharza by przygotowywał dużo słodkiego kremu. Kupowałem jej jogurty, banany. Pilnowałem, by w pokoju nie było nikogo innego. Dbałem o to, by zawsze było tam dużo ręczników. Byłem gotów zrobić dla niej wszystko (…) Nie mogłem pogodzić się z jej odejściem… W pokoju czułem jej perfumy, słyszałem jej głos. Zasypiałem w jej garderobie, bo tylko tak mogłem poradzić sobie z tym, że jej już nie ma – mówił lokaj księżnej w wywiadzie dla Channel 5.

Zobacz: Dieta księżnej Diany to marzenie każdej kobiety. Pałacowy szef kuchni zdradził jej ulubione dania

Burrel wyznał też, że wielokrotnie woził Dianę do kliniki, która stosując eksperymentalne i często drastyczne metody pomagała księżnej zachować smukłą sylwetkę. Czekał na nią, jeżdżąc samochodem po okolicy i w tajemnicy odwoził do pałacu.

Diana była jedyną osobą na królewskim dworze, która znalazła sekret swojego lokaja. Paul przez 32 lata swojego życia ukrywał, że jest homoseksualistą.

Zobacz: Książę Karol skompromitowany! Do sieci trafił zapis nagrania, na którym następca brytyjskiego tronu świńtuszy z Camillą! Co na to Diana?


Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Lokaj księżnej Diany, Paul Burrell (fot. http://paulburrellrvm.com/)

Lokaj księżnej Diany, Paul Burrell (fot. http://paulburrellrvm.com/)

Paul Burrell kamerdyner Diany Spencer

Paul Burrell kamerdyner Diany Spencer

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×