Harry postawiony pod murem. William uważnie obserwuje poczynania brata. Jeden fałszywy krok i wybuchnie wielki skandal

William i Harry

William i Harry

William uważnie obserwuje poczynania Harry'ego, a książę czuje oddech starszego brata na plecach. Jeden fałszywy krok i bracia wylądują w sądzie. Co donosi zagraniczna prasa?

Konflikt między Harrym a rodziną królewską narasta. Końca nie widać, a wielu zastanawia się, jak to wszystko się skończy. Tymczasem zagraniczna prasa donosi, że William uważnie obserwuje poczynania młodszego brata, który musi bardzo uważać, żeby nie przekroczyć cienkiej linii, po której mogą wylądować na sali sądowej…

Harry atakuje Williama w autobiografii

Książę Harry zdradził wiele szczegółów ze swojego życia w autobiografii Spare, która miała swoją premierę na początku stycznia. Opisał tam wiele przykrych incydentów, których miał dopuścić się jego ojciec, ale nie oszczędził też brata. To właśnie przeciwko przyszłemu królowi wysunął najpoważniejsze oskarżenia. Opisał między innymi agresję, której wobec niego miał dopuścić się starszy brat.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić – opisał Harry bójkę z następcą tronu.

William planuje zmierzyć się z Harrym w sądzie?

Po dwóch latach szczerych do bólu wywiadów, książę i księżna Sussex zaczynają doświadczać konsekwencji prawnych serii rozmów. W zeszłym tygodniu sędzia z USA odrzucił desperacką próbę Meghan, aby uniknąć złożenia zeznań w ramach sprawy o zniesławienie i ciężkie kłamstwo, wniesionej przeciwko niej przez starszą przyrodnią siostrę, Samanthę Markle, z którą była skonfliktowana.

Samantha mówi, że Meghan wygłosiła „wyraźnie fałszywe i złośliwe oświadczenia… przed publicznością na całym świecie [około] 50 milionów ludzi w 17 krajach” podczas jej telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey w 2021 roku – mówi informator New Idea.

Meghan i książę Harry będą teraz musieli stawić czoła przesłuchaniu pod przysięgą przez prawników Samanthy. Jej zespół prawny wskazał, że będą badać, czy Markle kłamała na temat swojego wychowania i zmusi ją do wycofania wniosku, że członkowie rodziny królewskiej są rasistami.

Jest to przypadek, który brat Harry’ego, książę William, będzie obserwował z dużym zainteresowaniem – twierdzi źródło z Pałacu.

New Idea informuje, że William był wściekły po tym, jak Meghan twierdziła, że ktoś ze starszych członków rodziny królewskiej dopuścił się rasistowskich komentarzy, spekulując, jaki kolor skóry będzie miało jej pierwsze dziecko.

Sussexowie dodali, że te słowa nie padły z ust zmarłego księcia Filipa lub królowej Elżbiety, więc oskarżenia wisiały nad głowami reszty Windsorów.

W tamtym czasie William był bliski wszczęcia postępowania sądowego – twierdzi źródło – Harry i Meghan zasadniczo zadali światu pytanie, kim jest tak zwany królewski rasista, co było bardzo szkodliwe. Ale królowa wyperswadowała mu to.

Od śmierci Jej Królewskiej Mości we wrześniu ubiegłego roku, nie ma nikogo, by zatrzymać Williama, co może spowodować, że bracia będą musieli zmierzyć się ze sobą w pojedynku na sali sądowej. Znawcy sugerują, że Harry wydaje się o tym wiedzieć, biorąc pod uwagę, że dokonał zaskakującego zwrotu w stosunku do twierdzeń podczas wywiadu, promując swoją książkę Spare.

W obliczu zbliżającej się sprawy Samanthy Markle’a Harry był zmuszony nieco złagodzić swój kurs przeciw royalsom. Dobrze wie, że William będzie miał oko na możliwego sojusznika, bo wciąż jest wściekły na brata. Dworzanie są jednak podzieleni co do tego, czy droga prawna jest dla niego najlepszą opcją, ponieważ nikt nie chce widzieć tych niegdyś bliskich braci w sądzie.


Harry i William w konflikcie

Harry i William w konflikcie

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan Markle - podeszwa buta

Komentarze

 • Gość pisze:

  o 14:18
  o 14:13
  o 17:29
  o 17:32
  o 13:30
  Wszystkie te komentarze pochodzą od osoby chorej umysłowo! Tylko ktoś zaburzony pisze w taki sposób. Nawiasem mówiąc dość ciekawy przykład osobowości narcystycznej, ale bardzo mocno niestabilnej emocjonalnie. Psychiatryczny przypadek. Lepiej ignorować. Biedna i żałosna kobieta.

  • Gość pisze:

   Psychiatryczny przypadek to masz w lustrze, a biedna i żałosna kobieta cie wylegla, tylko niestety nie umiała wychować skoro szczekasz do lepszych od siebie:))
   Nie popełnij tego błędu przy swoim prosiaku, musi wiedzieć, że jest niczym :))

  • Gość pisze:

   zgadzam się , co nie znaczy , ze trzeba tym się przejmować , ludzie są podli , zakłamani i zazdrośni , a do tego prymitywni . A przecież te teksty są nieprawdziwe , wymyślone przez dziennikarzy brukowców

 • Gość pisze:

  4 marca 2023 o 14:13
  O., księżniczka z rynsztoka dała głos!!! :):):)

 • Gość pisze:

  4 marca 2023 o 14:13
  O, księżniczka z rynsztoka dała głos! :):):)

 • Gość pisze:

  o 13:30
  Przestań obrażać dzieci!!! Skończ z nazywaniem tych maluchów prosiakami! O ich rodzicach pisz sobie, co chcesz. W końcu to i tak jedynie twoja opinia, więc określa tylko ciebie. Ale przestań ubliżać niczemu niewinnym dzieciom. To, jak o nich piszesz, jest okropne. Nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek kobieta i matka mogła tak napisać o jakimkolwiek dziecku. A tobie sprawia to w dodatku jakąś psychopatyczną radość. Naprawdę nie dzieje się w twoim życiu nic fajnego. Musisz dokopać dziecku, żeby poczuć satysfakcję?!

  • Gość pisze:

   Nie przestanę, to są rude prosiaki.
   Bawi mnie oburzenie fanek HM, ale cóż, to nie moja wina, że macie tak miernych idoli z dwoma prosiakami w dodatku.
   A ja sobie nie wyobrażam jak można szczekac do ludzi z powodu byle prosiakow :)))
   Ależ w moim życiu dzieje się dużo fajnych rzeczy dlatego nie muszę tupac nóżka tak jak ty to robisz :)))
   A może po prostu też masz nieudane dzieci? :)))

  • Gość pisze:

   4 marca 2023 o 14:18
   W twoim życiu dzieje się dużo fajnych rzeczy?! :):):) I dlatego non stop tutaj warujesz? Ubawiłaś mnie! 🙂 Ja nie szczekam. Szczekają psy. I nie zwracałam się do ludzi, tylko do prymitywnej baby, która obraża dzieci, ponieważ w jej ponurym życiu tylko to może sprawić jej satysfakcję. I nie tupię nóżką. Może ty tak robisz, ponieważ jestś bardzo niedojrzała emocjonie albo prymitywna. Wnioskuję na podstawie języka, którym się posługujesz. A dziecko mam udane. Życie też. Dlatego nie obrzucam stekiem prymitywnych wyzwisk tych, którzy mie się nie podobają. :):) A ty bądź sobie dalej pośmiewiskiem dla innych. Z ciebie, głupolu, można się anjwyżej pośmiać! :):):)

  • Gość pisze:

   Tyle fajnych rzeczy się u ciebie dzieje? To co ty tu robisz swiksowana psycholko? Warujesz tu od świtu do nocy jak pies łańcuchowy i pewnie dlatego ciągle bredzisz o szczekaniu. A tak naprawdę to ty ciągle ujadasz jak ten zapchlony kundel.

  • Gość pisze:

   4 marca 2023 o 14:18
   Napisałabym, że jedyną, która tutaj szczeka, jesteś ty, ale za bardzo szanuję psy. Porównanie cię do nich, byłoby dla ciebie nobilitacją. 🙂 Musisz być bardzo ograniczona umysłowo i prymitywna, skoro nie potrafisz wyrazić negatywnej opinii w sposób kulturalny, ale nieustannie uciekasz się do rynsztokowego języka. I nie ośmieszaj się stwierdzeniami, że ci którzy myślą inaczej niż ty, to mieszkańcy rynsztoka. Ktoś cię bardzo trafnie nazwał w jednym z powyższych komentarzy. Księżniczka z rynsztoka!!! Świetne określenie dla ciebie. Doskonale cię charakteryzuje. :):):)

  • Gość pisze:

   Och, a ty to tu nie zagladasz? Żałosna jesteś i nie wątpię, że odpowiesz na ten wpis :)))
   Suki też szczekaja, czyli ty.
   Ależ zwracasz się do mnie, czyli swojej pani, psinko :)))
   A prymitywna baba to cie wylegla, dlatego jesteś taka nieudana :)))
   Ja pouczaj, a nie mnie, nie twój poziom, karynko 🙂
   Nie masz dziecka, tylko wybrakowany miot, małą swinke, posmiewisko , na nic innego cie nie stać. Gdyby było to nie miotalabys się tak 🙂
   Nie uważam cie za „innych” , nie jesteś warta mojej uwagi. A śmiac się możesz ze swojego bachora alias prosiaka:)

  • Gość pisze:

   „Pies łańcuchowy, zapchlony kundel” – wreszcie się dowiedziałas jak się nazywa twój stary? :)))
   Przecież to ty tu warujesz i wciąż szczekasz, ale to mnie bawi, wiec;
   APORT !!

 • Gość pisze:

  William nie ma czasu, jest zajęty swoimi skokami w bok i dopieszczaniem matek dwójki swoich „bocznych” dzieci:)))

  • Gość pisze:

   Och, widzę, że głupie karynki lykaja jak pelikany ploteczki zezowatej harrego :)))

 • Gość Toja pisze:

  Karol mógłby raz na zawsze z nimi skończyć.Odebrac tytuły i wydziedziczyć, to by ich konkretnie nauczyło pokory i respektu. Odciąć się całkowicie od Harrego i Meghan, a każde ich pomówienia ignorować lub głośno informować, że to co mówią oboje jest zemsta za wydziedziczenie.

 • Gość pisze:

  Cóż, jeśli jeden brat szkaluje drugiego i resztę rodziny z powodu focha byle jachtowki piątej kategorii, to przestaje być bliską osobą.

  • Gość pisze:

   Jesteś jak Argus. Nieustannie na stanowisku. :):):)

  • Gość pisze:

   A ty to nie? :))
   Wygląda na to, że mam stalkerke, niestety wyjątkowo miernej jakości. Wracaj do rynsztoka, tam jest twoje miejsce:))

  • Gość pisze:

   Na dodatek wciąż z tym samym tekstem 🙂
   Straszny prymityw ta baba. Pewnie siedzi w UK na zlewozmywaku i patrzy przez szybkę na bogatych ludzi iarzy o księciu :))

  • Gość pisze:

   4 marca 2023 o 12:50
   Żeby choć raz ten głupol napisał coś innego! Ale na to trzeba posiadać minimum inteligencji, a ona nieustannie bredzi o jachtówce i wysyła innych do rynsztoka. Pewnie czuje się w tym swoim rynsztoku samotna?:):):)

  • Gość pisze:

   12.50 faktycznie fanki meg to wyjątkowe prymitywy i to odrazajaco brzydkie skoro zachwycają się zezowata pokraka i jej prosiakami.
   Może i siedzą karynki na zmywaku i marza o podobnej karierze jak ta ich idolki jachtowki, ale nie mają szans; książę bez mózgu jest tylko jeden :)))
   Ale to w sumie dobrze dla świata, rynsztokowe geny fanek meg powinny wygasnac :)))

  • Gość pisze:

   13.28 sama ze sobą rozmawiasz, swinski pyszczku? :)))
   Fanka scierki i bezmozgiego rudego bredzaca o inteligencji, to nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne.
   Rynsztok jest zajęty przez ciebie i reszte fanek scierki, ja się zastanawiam tylko po coz wystawiacie z niego parszywe mordy i szczekacie :)))

  • Gość pisze:

   o 09:52 Wyobraźnia cię ponosi, amebo!

  • Gość pisze:

   Jak to wyobraźnia skoro wciąż za mną lazisz. A ameba to przecież twoja stara :))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×