Szukaj

Książę George w końcu pokazał charakter. Przez niego Charlotte zrobiło się przykro. Musiał zareagować William

Książę George był niemiły dla Charlotte

Książę George był niemiły dla Charlotte

Okazuje się, że książę George potrafi nieźle uprzykrzyć życie swojej młodszej siostrze księżniczce Charlotte. W pewnym momencie musiał interweniować ich ojciec, książę William.

Książę George i księżniczka Charlotte są zgranym rodzeństwem. Chodzą nawet do tej samej szkoły. Księżna Kate i książę William robią bardzo dobrą robotę, wychowując swoje dzieci. Mimo to czasem muszą interweniować rodzice, kiedy dzieci za bardzo uprzykrzają sobie życie. Któż z nas, kto posiada rodzeństwo tego nie zna?

Książę George i księżniczka Charlotte pokłócili się? Jak zainterweniował William?

Dzieci Kate i Williama mają bardzo różne charaktery. Księżniczka Charlotte jest bardzo otwarta, pewna siebie, a czasem bywa nawet krnąbrna. Zdarza jej się rządzić spokojniejszym starszym bratem. Tym razem jednak książę William musiał stanąć w obronie córki.

W rozmowie z laureatką Nagrody Diany,  14-letnią Olivią Hancock, która promuje równość płci w piłce nożnej, książę William otwarcie opowiedział o relacji, jaka łączy George’a i Charlotte. Jeśli chodzi o piłkę nożną, jego syn radzi sobie świetnie. Jest tez zapalonym kibicem ulubionego zespołu jego ojca, Aston Villa.

Kiedy rozmawiałam z księciem Williamem, powiedział mi, że kiedy gra w piłkę nożną z Georgem i Charlotte i jego córka stoi na bramce, George mówi do niej: „Charlotte jestem lepszy od ciebie” – zdradziła fragment rozmowy Olivia.

Książę William jednak szybko zareagował, żeby córce nie było przykro:

George, Charlotte może być tak dobra jak ty – miał mu powiewdzieć – Wspaniale jest słyszeć, że książę William mówi tak do George’a – kontynuowała Olivia.

Okazuje się, że i skryty George potrafi powiedzieć kilka słów prawdy do swojej rezolutnej siostry. Wiemy jednak, że rodzeństwo ma bardzo dobre relacje. 

Są w podobnym wieku i spędzają razem dużo czasu. Relacje z kolegami i koleżankami mogą być trudne, więc uczą się wzajemnie na sobie polegać – zdradził informator magazynowi People.

Zobacz: Księżniczka Charlotte ma urocze szkolne „przezwisko”! Jej charakter dał się we znaki nie tylko uczniom


Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×