Szukaj

Książę George w końcu pokazał charakter. Przez niego Charlotte zrobiło się przykro. Musiał zareagować William

Okazuje się, że książę George potrafi nieźle uprzykrzyć życie swojej młodszej siostrze księżniczce Charlotte. W pewnym momencie musiał interweniować ich ojciec, książę William.
Książę George był niemiły dla Charlotte

Książę George był niemiły dla Charlotte

Książę George i księżniczka Charlotte są zgranym rodzeństwem. Chodzą nawet do tej samej szkoły. Księżna Kate i książę William robią bardzo dobrą robotę, wychowując swoje dzieci. Mimo to czasem muszą interweniować rodzice, kiedy dzieci za bardzo uprzykrzają sobie życie. Któż z nas, kto posiada rodzeństwo tego nie zna?

Książę George i księżniczka Charlotte pokłócili się? Jak zainterweniował William?

Dzieci Kate i Williama mają bardzo różne charaktery. Księżniczka Charlotte jest bardzo otwarta, pewna siebie, a czasem bywa nawet krnąbrna. Zdarza jej się rządzić spokojniejszym starszym bratem. Tym razem jednak książę William musiał stanąć w obronie córki.

W rozmowie z laureatką Nagrody Diany,  14-letnią Olivią Hancock, która promuje równość płci w piłce nożnej, książę William otwarcie opowiedział o relacji, jaka łączy George’a i Charlotte. Jeśli chodzi o piłkę nożną, jego syn radzi sobie świetnie. Jest tez zapalonym kibicem ulubionego zespołu jego ojca, Aston Villa.

Kiedy rozmawiałam z księciem Williamem, powiedział mi, że kiedy gra w piłkę nożną z Georgem i Charlotte i jego córka stoi na bramce, George mówi do niej: „Charlotte jestem lepszy od ciebie” – zdradziła fragment rozmowy Olivia.

Książę William jednak szybko zareagował, żeby córce nie było przykro:

George, Charlotte może być tak dobra jak ty – miał mu powiewdzieć – Wspaniale jest słyszeć, że książę William mówi tak do George’a – kontynuowała Olivia.

Okazuje się, że i skryty George potrafi powiedzieć kilka słów prawdy do swojej rezolutnej siostry. Wiemy jednak, że rodzeństwo ma bardzo dobre relacje. 

Są w podobnym wieku i spędzają razem dużo czasu. Relacje z kolegami i koleżankami mogą być trudne, więc uczą się wzajemnie na sobie polegać – zdradził informator magazynowi People.

Zobacz: Księżniczka Charlotte ma urocze szkolne „przezwisko”! Jej charakter dał się we znaki nie tylko uczniom


Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

×