Szukaj

Księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie są znacznie grzeczniejsi niż na zdjęciach paparazzi. Urocze zdjęcie podbija sieć

Britain's Princess Charlotte of Cambridge, accompanied by her father, Britain's Prince William, Duke of Cambridge, her mother, Britain's Catherine, Duchess of Cambridge, is greeted by Helen Haslem, head of the lower school (CR) on her arrival for her first day of school at Thomas's Battersea in London on September 5, 2019. (Photo by Aaron Chown / POOL / AFP)

Książę George i księżniczka Charlotte na oficjalnym portrecie. Zdjęcie powstało w dniu, w którym rodzeństwo rozpoczęło nowy rok szkolny. Jak się zaprezentowali?

Książę George i księżniczka Charlotte w czwartek rozpoczęli nowy rok szkolny. Z tej okazji pojawili się w Thomas’s School w Battersea, w miejscu, gdzie przez najbliższe miesiące zdobywać będą edukację. Tego dnia towarzyszyli im księżna Kate i książę William.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami

Książę George i księżniczka Charlotte na nowym portrecie

Wydarzenie to dla rodziny królewskiej było o tyle ważne, że Charlotte rozpoczęła edukację w szkole. Od teraz wraz ze starszym bratem będzie uczęszczać do tej samej placówki – każdy jednak do innej klasy. Z tej okazji dla królewskich fanów przygotowano niemałą niespodziankę. Na oficjalnym Instagramie Kensington Palace pojawił się nowy portret George’a i Charlotte.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się zdjęciem księcia George’a i księżniczki Charlotte, które powstało w Pałacu Kensington dziś rano. Zdjęcie zostało zrobione krótko przed tym, jak ich Królewskie Wysokości wyruszyli do Thomas’s Battersea – czytamy w oficjalnym komunikacie

Zobacz: Księżna Kate ma nową fryzurę. Nieźle zaszalała u fryzjera – tak jasnych włosów nie miała dawno!

Internauci błyskawicznie zaczęli komentować fotografię, doszukując się podobieństw łączących rodzeństwo ze starszymi członkami rodziny. Ich zdaniem Charlotte wygląda identycznie jak królowa, George natomiast jak jego tata książę William.

  • Ona jest tak bardzo podobna do królowej.
  • George im starszy tym bardziej podobny do taty.
  • Charlotte to wykapana Elżbieta II. Nie mam ani cienia wątpliwości.
  • George robi się coraz przystojniejszy. Zupełnie jak jego ojciec.
  • Przyznaje rację, Charlotte wygląda identycznie jak królowa Elżbieta II.
  • Czy tylko ja tak sądzę, czy George to kopia taty? Urocze rodzeństwo.

Trudno się nie zgodzić z powyższymi komentarzami. Rodzeństwo jest niezwykle urocze.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy

 


Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×