Szukaj

Książę William o najgorszym prezencie, jaki kupił dla Kate. Przyznał się do mega wpadki: „Nie poszło dobrze”

Księżna Kate książę William

Księżna Kate książę William

Książę William był gościem podcastu, w którym zdradził jakim prezentem obdarował Kate, zanim została jego żoną. Trzeba przyznać, że miał on dosyć nietypowy pomysł na to, jak rozkochać w sobie przyszłą żonę. Co podarował Kate?

Książę William i księżna Kate w kwietniu tego roku świętowali kolejną już 9. rocznicę swoje ślubu. Para przez cały ten czas tworzy bardzo zgrane małżeństwo. Zwieńczeniem ich wielkiej miłości jest trójka dzieci. Najstarszy syn, George, kilka dni temu skończył 7 lat, ich jedyna córka, Charlotte, to urocza 5-latka, a najmłodszy, Louis, ma zaledwie 2 lata. Chociaż tabloidy przez ostatnich kilka lat co jakiś czas rozpisują się o wielkim kryzysie w ich małżeństwie, to książę i księżna Cambridge zdają się przeczyć tym wszystkim doniesieniom. Podczas publicznych wystąpień zawsze są uśmiechnięci i widać, że cieszą się swoim towarzystwem.

Początki ich znajomości rzeczywiście nie były łatwe. Przyszli małżonkowie poznali się w 2002 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Para jednak po kilku latach rozstała się, by po krótkiej przerwie znowu do siebie wrócić. Księżna Kate bardzo sługo czekała na pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego. Książę William zebrał się na odwagę dopiero w 2010 roku. Od tamtej chwili trwały przygotowania do ich hucznego ślubu. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń medialnych na świecie.

Przez 9 ostatnich lat małżonkowie w kolejnych wywiadach ujawniali, jak wyglądały początki ich miłości, która na początku była jedynie przyjaźnią. Dopiero po jakimś czasie połączyło ich prawdziwe uczucie. W jednym z ostatnich wywiadów książę zdradził, jaki prezent podarował swojej przyszłej żonie na początku ich znajomości.

William dał Kate nietrafiony prezent. Jaki?

Książę wziął udział w odcinku specjalnym podcastu w BBC Radio Five. Odcinek został nagrany w dwóch częściach, jedna z nich odbyła się na początku marca w Pałacu Kensington, druga za pomocą rozmowy video. Wszystko to ma na celu wesprzeć kampanię Heads Up. Projekt wykorzystuje piłkę nożną jako pretekst do dyskusji na temat zdrowia psychicznego u mężczyzn.

Podczas rozmowy atmosfera była bardzo przyjacielska. Jednym z gości był były napastnik reprezentacji Anglii. 39-letni Peter przyznał, że przez trzy lata z rzędu kupował swojej żonie w prezencie urodzinowym płaszcz przeciwdeszczowy.

Również Książę William postanowił opowiedzieć jakim nietypowym prezentem obdarował Kate na początku ich znajomości.

Raz kupiłem mojej żonie lornetkę – nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć. To było na początku zalotów. Owinąłem ją, była naprawdę ładna. Próbowałem sam siebie do tego prezentu przekonać. Pomyślałem: „Ale to jest naprawdę niesamowite, spójrz jak daleko widać!”, a ona patrzyła na mnie i pytała: „To lornetka. O co chodzi?”. Nie poszło dobrze. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia dlaczego kupiłem jej tę lornetkę – zdradził następca tronu.

Trzeba przyznać, że przyszły król Wielkiej Brytanii miał dosyć nietypowe metody, aby zdobyć serce swojej ukochanej.


Kate Middleton i Książę William w Australi 2014

Kate Middleton i Książę William w Australi 2014

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020, kreacja: Alexander McQueen

Książę William i księżna Kate – BAFTA 2020, kreacja: Alexander McQueen

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Zdarza się, faceci czasem nie pomyślą i odruchowo coś kupić. Mnie raz narzeczony kupił krem przeciwzmarszczkowy później mi wysyłał pocztą kwiatową bukiet kwiatów bo mu moja siostra powiedziała że ostro się zdenerwowałam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×