Krzysztof Ibisz i jego młoda żona świętują 1. rocznicę ślubu. Ciężarna Joanna Ibisz na romantycznej randce wyglądała zjawiskowo

Krzysztof Ibisz z żoną świętują rocznicę ślubu

Krzysztof Ibisz z żoną świętują rocznicę ślubu

Krzysztof Ibisz świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pokazał zdjęcie z romantycznej randki z żoną. Joanna Ibisz w ciąży wygląda zjawiskowo.

Krzysztof Ibisz w ubiegłym roku ożenił się po raz trzeci. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, która niektórzy mogą kojarzyć z udziału w show TVN Top Model. Oświadczał się jej aż trzy razy, zanim modelka powiedziała tak. Dzieli ich spora różnica wieku, bo aż 27 lat, ale wszystko wskazuje na to, że są dla siebie stworzeni.

Na samym początku relacji Joanna i Krzysztof trzymali związek w sekrecie. Dopiero po serii artykułów w kolorowej prasie gwiazdor Polsatu przyznał, że nie jest już singlem.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej Krzysztof.

Kilka miesięcy temu Ibisz ogłosił na Instagramie, że zostaną rodzicami.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał szczęśliwy dziennikarz.

Dzień rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, a małżonkowie właśnie świętują swoja pierwszą rocznicę ślubu.

Krzysztof Ibisz świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz już są gotowi na przybycie dziecka. Przygotowali dom, a prezenter pokazał, jak spakował się do szpitala, żeby wspierać żonę podczas rozwiązania.

Tymczasem minął rok od ślubu pary. O uroczystości pisaliśmy tutaj. Krzysztof i Joanna z tej okazji wybrali się na randkę. Ibisz podarował ukochanej bukiet czerwonych róż. Przyszła mama prezentowała się zjawiskowo podczas wyjścia. Widać, że ciąża jej służy.

Nasza pierwsza rocznica ślubu. Świętujemy Miłość. Dziękuję Kochanie – napisał gwiazdor Polsatu.

Krzysztof Ibisz zdradził, dlaczego ponownie się ożenił

Krzysztof Ibisz w rozmowie z Alicją Resich-Modlińską opowiedział o tym, dlaczego mimo wcześniejszych, nieudanych małżeństw postanowił po raz kolejny wziąć ślub. Dziennikarka zapytała, po co kolejny raz formalności, kiedy mógłby żyć z partnerką bez tego wszystkiego.

Alicjo, zdradzę ci w tajemnicy. Po prostu uwielbiam być mężem. Naprawdę uwielbiam być mężem. Na przykład ktoś mówi, że miał trzy żony, ale przecież są w tym samym czasie ludzie, którzy mają dziesięć nieformalnych związków. Więc to nic nie znaczy – podkreślił.

I dodał:

Bycie mężem jest po prostu fantastyczne.

Właśnie udowadnia, że jego deklaracja to nie tylko słowa. Joanna na pewno czuje się bezpiecznie u boku męża. Gratulujemy rocznicy i życzymy kolejnych.


Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×