Krzysztof Ibisz przygotował „zestaw porodowy dla mężczyzny”. Pokazał, co zabiera ze sobą do szpitala. Niektóre propozycje zaskakują

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz niedługo po raz trzeci zostanie ojcem. Dziennikarz nagrał krótki tutorial dla swoich fanów. Pokazał, co jako tata zabiera ze sobą na porodówkę. Jest kilka ciekawych gadżetów. 

Krzysztof Ibisz kilka dekad temu zadebiutował w show-biznesie. Dziennikarz szybko znalazł swoje miejsce w telewizji, a obecnie od wielu lat jest związany z Polsatem, gdzie prowadzi najpopularniejsze programy. Już pod koniec sierpnia zobaczymy go w kolejnej odsłonie show Taniec z Gwiazdami. Prezenter cieszy się ogromną sympatią widzów, a co za tym idzie zaczęli interesować się oni jego życiem prywatnym. W tym całkiem sporo się działo.

Ma on za sobą dwa rozwody, a z każdego z małżeństw doczekał się syna. Z byłymi żonami ma znakomity kontakt, a poprzednie partnerki pojawiły się na jego trzecim ślubie. W zeszłym roku został mężem Joanny, która jest od niego sporo młodsza. Parze udało się stworzyć zgraną relację, a już niedługo zostaną rodzicami.

Krzysztof Ibisz spakował się do porodu. Co zabiera ze sobą do szpitala?

Dziennikarz i jego żona spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Kilka miesięcy temu pochwalili się nowiną w social mediach i opublikowali zdjęcia z sesji ciążowej. Od tamtej pory Krzysztof wrzucił do sieci jeszcze kilka kadrów z ciężarną żoną. Teraz małżonkowie odliczają już dni do porodu i przygotowują się na ten wyjątkowy dla nich dzień. Dla Asi jest to pierwsze dziecko, ale nauczony poprzednimi doświadczeniami ojciec już szykuje się do szpitala.

Krzysztof dokładnie wie, co może mu się przydać, gdy będzie towarzyszył swojej rodzącej żonie. Nagrał krótki filmik, na którym pokazał zawartość plecaka, który zabiera ze sobą na porodówkę. Niezbędne okazują się tak podstawowe rzeczy, jak chociażby: przybory toaletowe, bielizna na zmianę, T-shirty i piżama, ale w swojej torbie ma także elegancką rozpinaną koszulę i kilka nietypowych gadżetów.

Torba Porodowa Dla Mężczyzny Do It Yourself – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Krzysztof Ibisz na porodówkę zabiera także: świece i olejki zapachowe, olejek do masażu dla żony, przekąski, głośnik, książkę, ładowarki, aparat fotograficzny, a także pieniądze. Tutorial dziennikarza przygotowującego się do jednego z najważniejszych dni w życiu, nieźle rozbawił fanów. Widać, że przyszły tata będzie gotowy na każdą ewentualność. Pozostaje czekać, aż weźmie plecak i popędzi z żoną do szpitala.


dmnfmmfmkf
cmmkdmkdmkdmkf
dmndmmdmf

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×