Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę. Luźna koszula ledwie skryła jej duży brzuszek. Ten widok mówi jedno: ona urodzi lada chwila!

Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę

Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia swojej ciężarnej żony. Poród lada chwila, więc brzuch jest już wyraźnie zarysowany. Wszystko widać na nowych fotkach.

Krzysztof Ibisz to prezenter i dziennikarz Polsatu. Od lat uchodzi za jedną z ikon prywatnej stacji. Przystojniak wiedzie ciekawe życie prywatne. Trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego wybrankami były kolejno: Anna ZajdlerAnna Nowak-Ibisz oraz Joanna Kudzbalska. Ta ostatnia jest od niego młodsza o aż 27 lat. Para oczekuje na przyjście na świat dziecka.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – Krzysztof jakiś czas temu obwieścił fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od tego czasu jego żona raczej rzadko gości na jego profilu. W niedzielę zrobił jednak wyjątek i wstawił album, na którym zaroiło się od zdjęć wykonanych na jachcie motorowym. Krzysztof, Joanna i ich znajomi, w tym Dorota Gardias z córką, wybrali się na rejs po zalewie Zegrzyńskim. Ale nas zainteresowało, jak wygląda ciężarna partnerka gwiazdora Polsatu?

Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę

Piękna Joanna zapozowała w białej koszuli i okularach przeciwsłonecznych. Jej strój był luźny, jednak dużego ciążowego brzuszka i tak nie udało się jej ukryć! Przekonacie się o tym, przeglądając poniższy album.

Cudowny dzień z naszą wspaniałą Ekipą. Pozdrawiamy. Jak Wam minęła niedziela?

Pod wspólnymi ujęciami z rejsu zaroiło się od komentarzy fanów, którzy odpowiedzieli na pytanie postawione przez ich idola, lub po prostu postanowili go skomplementować:

  • Świetnie. Kąpiel w jeziorze, rybka, a na koniec organizowane przez miasto zabawy dla dziecka. Także dla każdego coś miłego. Pozdrawiam.

  • Oj Zegrze jest super. Pływałam tam często z Moim Tatą. Dziewanna statek ten się zwał. Cudowne rejsy do Serocka.

  • Pięknie wyglądacie Razem.

  • Jesteście państwo sterem żeglarzem i okrętem. Mnie minęła niedziela u babci.

  • Nam cudownie. W przemiłym towarzystwie. Akumulatory naładowane na kolejny tydzień – to tylko niektóre wpisy internautów.

Więcej zdjęć Joanny Ibisz zobaczycie w galerii pod artykułem.


Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę

Krzysztof Ibisz pokazał ciężarną żonę

Krzysztof Ibisz - rejs

Krzysztof Ibisz - rejs

Krzysztof Ibisz - rejs

Krzysztof Ibisz - rejs

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kobieta w zaawansowanej ciąży w otoczeniu 4 celebrytek które wyginają się każdą stronę. Duża atrakcją dla niej ? Nie sadzę

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×