Otwierając szafę Krzysztofa Ibisza, można przeżyć szok! Ciężko byłoby w to uwierzyć, gdyby sam wszystkim się nie pochwalił

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz jest znany z pedantyzmu. Teraz jednak chyba przebił nawet samego siebie. To, w jaki sposób segreguje ciuchy w szafie, może przyprawić wiele osób o dreszcze. Co robi dziennikarz Polsatu?

Krzysztof Ibisz od lat 90. jest w ścisłej czołówce polskich dziennikarzy telewizyjnych. Niemal od samego początku pomaga tworzyć Polsat i jest jedną z ikon tej telewizji. Zainteresowanie plotkarskich mediów budzi przede wszystkim jego życie uczuciowe. Idol telewidzów dwukrotnie się rozwodził: z Anną Zajdler oraz z Anną Nowak-Ibisz. Dziś wiedzie szczęśliwe życie u boku trzeciej żony, Joanny Ibisz (z domu Kudzbalskiej). Mężczyznę i jego ukochaną dzieli aż 27 lat różnicy.

Niedawno para pochwaliła się, że czeka na narodziny dziecka.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – szczęśliwy dziennikarz napisał na Instagramie.

W związku z tym – w miniony weekend – zaczął porządkowanie domu w ten sposób, by zrobić więcej miejsca dla swojej pociechy. Część osób zwróciła uwagę na jeden szczegół.

Krzysztof Ibisz podpisuje ubrania w szafie

57-latek wrzucił do sieci kilka zdjęć wykonanych w garderobie. Ku zdziwieniu części fanów, niektóre ciuchy są powkładane do pudełek, które są podpisane. I tak np. swoje specjalne miejsca mają te do biegania, do jeżdżenia na rowerze, a także bluzy sportowe (w tym zimowe). Jesteśmy pod wrażeniem takiego utrzymywania porządku, choć musimy przyznać, że taki pedantyzm może przerazić część osób.

Zdjęcia posegregowanych ubrań dziennikarza zobaczycie w albumie pod artykułem.

Krzysztof Ibisz o pedantycznych nawykach

Pracownik Polsatu jakiś czas temu opowiedział o swoich przyzwyczajeniach w rozmowie z Alicją Resich-Modlińską.

Koszule muszą wisieć ułożone nie tylko kolorami, ale w określonej kolejności. Jeżeli chodzi o kołnierzyki to najpierw rozwarte, potem nierozwarte, z plisą, stojące, z wywiniętym mankietem i tak dalej. To jest cała filozofia, więc tylko ja mogę odkładać ubrania, bo wiem, że akurat ta koszula ma tu wisieć. To nie może inaczej być – tłumaczył.

Również skarpety i krawaty, muszą być ułożone w odpowiedniej kolejności, jeśli chodzi o kolor. Buty znajdują się wyłącznie w pudłach, w których je zakupiono. Gwiazdor ma ponadto drobne natręctwa dotyczące sprzątania.

Nie pójdę spać, jak nie jest pozmywane, jak rzeczy nie są w zmywarce. Muszę mieć poczucie, że kiedy rano wstaję, to mam nowy dzień – podsumował ten wątek.

Macie podobnie?


Krzysztof Ibisz podpisuje ciuchy w szafie

Krzysztof Ibisz podpisuje ciuchy w szafie

Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×