Potwierdziły się doniesienia o ciąży w „Królowych życia”! Dagmara nie posiada się z radości

Gwiazda królowych życia wyszła za mąż

Gwiazda królowych życia wyszła za mąż

Królowe życia: ciąża w programie! Już wiemy, jakie rewelacje czekają na widzów w nowym sezonie programu. Kto spodziewa się dziecka?

Program Królowe życia nieustannie gości na ekranach w polskich domach. Od 2016 roku dorobił się potężnego grona fanów. Gdy nadejdzie weekend, widzowie często przełączają swoje odbiorniki na TTV właśnie po to, by podejrzeć, co nowego słychać u ich ulubienic. A będzie się działo.

W kolejnych odcinkach reality-show czeka widzów sporo niespodzianek. Do największej z nich można zdecydowanie zaliczyć ciążę jednej z gwiazd programu. Jednak to nie wszystko, gdyż są również złe wieści. Zajdzie potrzeba wykonania operacji.

Królowe życia: co to za program?

Program Królowe życia od czasu pierwszego odcinka stał się prawdziwym telewizyjnym hitem stacji TTV. Show cieszy się wysoką oglądalnością i uznaniem wśród widzów. Ma też swoje gwiazdy. Na miano najbardziej rozpoznawanej Królowej zasługuje na pewno Dagmara Kaźmierska. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad  700 tysięcy fanów. Sama celebrytka uwielbia być w świetle kamer i na bieżąco relacjonuje wydarzenia ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Fani ją za to wręcz kochają, a ona szczerze tę miłość odwzajemnia.

Dagmara Kaźmierska w ciąży?

W ubiegłym roku Dagmara przeżyła bardzo poważny wypadek. W jego wyniku doznała ciężkiej i poważnej kontuzji nogi. Całe szczęście, że celebrytka w końcu trafiła na specjalistę, który się nią zajął. Wcześniej trafiała na samych nieodpowiednich lekarzy, o czym niejednokrotnie pisała fanom.

View this post on Instagram

❤️WALCZYMY DALEJ ❤️???? Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST????????????REZONANS MAGNETYCZNY ???? Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.????U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji ❤️????????MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii ❤️❤️❤️Sprawdzone ????POLECAM ❤️????Gdybyście szukali to ja jeżdżę do Poznania na ulicę Grochowską 9 ???????????????????? @grochowska_9 ????????????

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jednak Królowa życia nie poddaje się i nie traci chęci do życia, chociaż czekają ją kolejne operacje, to przyjmuje wszystko z uśmiechem. Nic dziwnego, być może niedługo będzie musiała biegać za małym dzieckiem. Jednak to nie ona, a jej bliska przyjaciółka będzie mamą.

To Edzia jest w ciąży i czeka na poród. Choć obie panie nie są spokrewnione, to od dłuższego czasu łączy je bliska przyjaźń. Dagmara na pewno będzie dobrą i czułą ciocią. Być może na ekranie zobaczymy też, jak królowa życia pomaga przyjaciółce w wychowaniu dziecka.

Nie tylko u Dagmary i Edzi będzie się dużo działo. Niedawno inna królowa życia, Iza, wzięła ślub ze swoim narzeczonym. Co wiązało się ze sporymi zmianami w jej życiu oraz nowymi wyzwaniami.


Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×