Szukaj

Ciche biznesy królowej Elżbiety II! Meghan Markle dostała fortunę za milczenia, a tabloidy i tak wszystko ujawniły

Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II chce się pozbyć Meghan Markle?

Królowa Elżbieta II ma już dość kontrowersyjnej Meghan Markle w swojej królewskiej rodzinie. Monarchini złożyła żonie Harry’ego zaskakująca propozycję. Tabloidy dotarły do jej nieznanych “biznesów”.

Odkąd nowoczesna i wyluzowana Meghan Markle pojawiła się na brytyjskim dworze, prawie każdego dnia zagraniczne media donoszą o rzekomych konfliktach pięknej ciężarnej żony księcia Harry’ego z członkami rodziny królewskiej. Wielokrotnie sugerowano, że właśnie przez Meghan książę Harry poróżnił się ze swoim bratem Williamem. Również relacje księżnej Sussexu z księżną Kate nie są najlepsze, panie po prostu za sobą nie przepadają.

Wiadomo także, że ciężarna Meghan wraz z małżonkiem nie mają zamiaru mieszkać z pozostałymi członkami rodziny, zatem lada chwila małżonkowie wyprowadzą się do pięknej posiadłości poza Londynem. Wszystkie te występki ze stoickim spokojem długo znosiła królowa Elżbieta II, która jednak w ostatnim czasie wydaje się być wielce podirytowana całym zamieszaniem w jej rodzinie.

Monarchini postanowiła sprawę załatwić po swojemu, złożyła zatem niepokornej Meghan Markle zaskakującą propozycję. Królowa postanowiła przekupić żonę Harry’ego oferując jej prawdziwy majątek, byle tylko Meghan rozwiodła się z Harrym i szybko opuściła Wielką Brytanię.

Jak wyjawił magazyn Globe, królowa Elżbieta II zaoferowała Meghan Markle kwotę o wartości – 37 milionów dolarów. Za to Meghan ma się szybko rozwieść z księciem Harrym, urodzić i zostawić swoje dziecko w Wielkiej Brytanii oraz natychmiast wrócić do Stanów Zjednoczonych.

 Co na to Amerykanka?

Oniemieliśmy. Meghan Markle jak na gali Oscarów podczas ceremonii w Australii! To najwspanialsza kreacja jaką na sobie miała!

 

Meghan Markle złamała protokół i pokazała brzuszek w pełnej okazałości! Jej ciążowe krągłości wcale nie są takie małe

Brytyjczycy w szoku. To nagranie zmienia spojrzenie na księcia Williama. Jak mógł tak potraktować ciężarną Meghan? [WIDEO]


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×