Szukaj

Królowa ściągnie Archiego do Wielkiej Brytanii. Wiadomo, kiedy syn Meghan i Harry’ego wróci do prababci

Królowa Elżbieta II, Archie Harrison

Królowa Elżbieta II, Archie Harrison

Królowa Elżbieta II wcale nie ukrywa, że tęskni za Archiem. Odkąd Meghan wywiozła go do Kanady, nie widziała go ani razu. To się jednak zmieni. Monarchini zabierze wnukowi synka, a my wiemy, kiedy to nastąpi.

Książę Harry i Meghan Markle 31 marca już oficjalnie opuszczą rodzinę królewską. Sussexowie ostatnio wzięli udział w kilku publicznych wystąpieniach, podczas których reprezentowali brytyjską monarchinię, tak jak byli zobowiązani.

Podczas ostatniej rundy Harry’ego i Meghan para wzięła udział w nabożeństwie z okazji Dnia Wspólnoty i na wręczeniu nagród funduszu Endeavour Fund, uczestniczyła w Festiwalu Muzyki w Mountbatten, a także wykonywała prywatne spotkania w ciągu ostatniego tygodnia.

Na jednym z wydarzeń mieli okazję stanąć twarzą w twarz z księżną Kate i księciem Williamem. Spotkanie nie przebiegło zbyt sympatycznie. Podobno, gdy Harry szepnął kurtuazyjne „cześć”, Camridge’owie udali, że go nie usłyszeli.

Plotkuje się również o nie najlepszej relacji królowej z młodszym wnukiem i jego małżonką. Okazuje się, że niekoniecznie musi to być prawdą. Dlaczego?

Elżbieta II zabiera Archiego do siebie. Kiedy?

Według The Times Archie, który w maju kończy rok, po raz pierwszy w tym roku powróci do Wielkiej Brytanii po spędzeniu kilku ostatnich miesięcy w Kanadzie, gdzie książę Harry i Meghan spędzają większość czasu, teraz już nie są starsi pracujący członkowie rodziny królewskiej.

Chociaż oczekuje się, że będzie to pierwsza podróż Archiego do domu, może towarzyszyć rodzicom w Wielkiej Brytanii w czerwcu, gdy będą uczestniczyć w Trooping the Colour. Oczekuje się również, że rodzina spędzi czas z księciem Karolem i Księżną Kornwalii.

Meghan poleciała do Kanady w poniedziałek, wkrótce po tym, jak para uczestniczyła w Commonwealth Day Service w opactwie Westminster Abbey wraz z księciem i księżną Cambridge, hrabią i hrabiną Wessex oraz królową. Ale gdy Meghan ponownie połączyła się z małym Archiem, Harry pozostał w Wielkiej Brytanii kontynuując ostatnie zobowiązania.

Powrót Harry’ego do ich nowego domu w Kanadzie będzie przejmujący – to początek zupełnie nowego życia dla 35-latka i jego rodziny. Dzień Wspólnoty Narodów był ostatnim zaplanowanym wspólnym wystąpieniem pary po ogłoszeniu w styczniu, że nie chcą już pełnić obowiązków w rodzinie królewskiej.

Od 31 marca na podstawie umowy z królową, która zostanie poddana przeglądowi za rok, będą mogli swobodnie realizować własne interesy biznesowe. Oznacza to jednak rezygnację ze wszystkich królewskich spotkań i źródeł finansowania, a Harry i Meghan potwierdzili, że w związku z tym zamkną swoje biuro w Pałacu Buckingham.

Kiedy królowa zobaczy Archiego? Tego lata Meghan Markle i syn księcia Harry’ego spędzą wakacje z królową w jej wiejskiej posiadłości w Balmoral. Książę i księżna Sussexu przyjęli zaproszenie od Elżbiety II. W ten sposób monarchini będzie mogła nacieszyć się swoim prawnukiem, którego od teraz będzie widywała niezmiernie rzadko.


Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×