Szukaj

Tabloid szokuje na okładce zdjęciami seksbomby w bikini! Kiedy ona tak przytyła?!

Kourtney Kardashian, to najstarsza z Kardasianek i chyba najbardziej ułożona z sióstr. Gwiazda reality show ma 40 lat, trójkę dzieci i fantastyczną figurę. Ostatnio do sieci wpadły jej zdjęcia. Czy rzeczywiście wygląda tak rewelacyjnie? Zobaczcie.
Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian od dawna imponuje figurą. Jest najstarszą z sióstr Kardashian – Jenner, a mimo to wygląda świetnie. Ma 40 lat i urodziła trójkę dzieci. Jak to możliwe, że waży zaledwie 45 kg?  Taka waga u dorosłej osoby może co najmniej niepokoić… Jednak kiedy zwrócimy uwagę na fakt, że Kourtney Kardashian mierzy zaledwie 155 cm wzrostu, te 45 kg nie brzmi, aż tak strasznie.

Kiedy spojrzymy na Kourtney Kardashian w bikini obawy o anoreksję celebrytki całkowicie znikają. Gwiazda wygląda rewelacyjne! A czemu zawdzięcza tak dobrą sylwetkę? Niestety nie ma żadnego cudownego specyfiku odchudzającego. To ścisła dieta. Drobna gwiazda wiele lat temu przeszła operację plastyczną powiększającą biust. Do innych zabiegów się nie przyznaje.

Zobacz: Takich gorących zdjęć Kylie Jenner jeszcze nie miała! Kim Kardashian spuchnie z zazdrości!

Kourtney Kardashian ma cellulit?

Ostatnie dni Kourtney spędziła we Włoszech. Celebrytka wybrała się między innymi na spływ kajakowy. Przy okazji zaprezentowała kobiecą, bardzo zgrabną i seksowną figurę! Jednak, w WHO Magazine, pojawiły się, podobno, jej zdjęcia bez retuszu, które zadają kłam temu, co od dawna widzimy w sieci. Nie wygląda to dobrze. Cellulit, jakieś fałdki, mnóstwo niedoskonałości. Nie do takiej Kourtney przywykliśmy.

Jesteśmy niemalże pewni, że jest to fotomontaż, żeby pognębić celebrytkę! Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14-latka w ogniu krytyki: “Rośnie nam druga Kim Kardashian”

View this post on Instagram

Mamma ????

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!


Kourtney Kardashian w WHO Magazin

Kourtney Kardashian w WHO Magazin

Kourtney Kardashian w bikini. Zdjęcia bez Photoshopa

Kourtney Kardashian w bikini. Zdjęcia bez Photoshopa

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×