Klaudia Wiśniowska zaręczyła się i planuje ślub! Tylko nam zdradziła szczegóły wesela

Klaudia Wiśniowska zaręczyła się i planuje ślub

Klaudia Wiśniowska zaręczyła się i planuje ślub

Ślub Klaudii Wiśniowskiej

Klaudia Wiśniowska jest prezenterką w Superstacji i V-ce Miss Polski 2012. Gwiazda reprezentowała nasz kraj na tegorocznych wyborach Queen of the Year w Malezji. Przeżyła tam chwile grozy.

Zobacz: Klaudia Wiśniowska – uczestniczka Queen of the Year przeżyła w Malezji chwile grozy: „To kraj muzułmański i oni kobiety traktują strasznie”

Modelka od dwóch lat jest zaręczona. Jej partnerem jest biznesmen, którego poznała cztery lata temu. Do tej pory nie pokazała go publicznie, bo nie chce łączyć życia zawodowego z prywatnym.

Ostatnio obchodzili swoją drugą rocznicę związku. Ważny dzień świętowali podczas wakacji w Malezji. Narzeczony przygotował dla niej niespodziankę. Klaudia się tego w ogóle nie spodziewała. Na gwiazdę czekał wielki bukiet kwiatów i pierścionek.

Para coraz poważniej myśli o ślubie i zaczynana planować to wydarzenie.

Po krótkim urlopie od razu wróciłam do pracy w Superstacji. Jeden program za drugim. To mnie cieszy, ale w wolnych chwilach myślimy o ślubie i weselu. Ostatnio powiedziałam Marcinowi Hakielowi, że do niego przyjdziemy na naukę pierwszego tańca. To musi być piękna choreografia – zdradza

Klaudia marzy o wyjątkowej sukni w stylu księżniczki. Z gorsetem, szeroka, olśniewająca, podobna do tej, którą miała Kim Kardashian.

Ma być ta jedna wymarzona. Już przeglądam katalogi i odwiedzam sklepy. Może coś wpadnie mi w oko. Oczywiście musi być sukienka na przebranie. Długa z odkrytymi plecami – dodaje prezenterka

Teraz para powinna pomyśleć o dacie i miejscu na duże, huczne wesele.

Klaudia Wiśniowska zaręczyła się i planuje ślub

Klaudia Wiśniowska zaręczyła się i planuje ślub


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×