Klaudia El Dursi nie popisała się podczas przejażdżki z synem. Przez głupią sytuację straciła tysiące złotych: „Nie bierzcie przykładu”

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi przeżyła dantejskie sceny. Zabrała syna na tor gokartowy, gdzie doszło do incydentu. Piękna prezenterka na długo zapamięta ten dzień.

Klaudia El Dursi stała się sławna za sprawą występów w Top ModelJurorzy i widzowie pokochali jej orientalną urodę. Piękność zawdzięcza ją ojcu – Libijczykowi. Telewizja zainteresowała się nią i dała jej szansę. Od kilku sezonów możemy ją oglądać jako prowadzącą show Hotel Paradise. Klaudia dobrze radzi sobie też w życiu prywatnym. Jest w szczęśliwym związku i wychowuje dwóch synów – Dawida Jasia.

Niestety w ostatnim czasie pojawiły się u niej problemy zdrowotne, przez które musiała wykonać badania pod kątem SIBO, o czym opowiedziała fanom.

Dzisiejsze badanie teoretycznie wyszło pozytywne, ale tak delikatnie tylko na górkę. To wyszło najprawdopodobniej dlatego, że ja mam bardzo silnie aktywne bakterie helicobacter pylori i ta pani mi powiedziała, że to na pewno jest tym spowodowane i na razie nie podejmę się leczeni na Sibo tylko najpierw muszę przeliczyć te helicobactery. Ja wiem od roku, że to mam i powinnam jak najprędzej wyleczyć, ale to leczenie jest tak ciężkie i tak nieprzyjemne, że cały czas szukałam jeszcze innych chorób, innych powodów mojego złego samopoczucia, a to jednak cały czas kończy się na tym, że powodem moich wszystkich dolegliwości jest to helicobacter – powiedziała w materiale zamieszczonym za pośrednictwem Instastory.

Wczoraj znów wystraszyła fanów.

Klaudia El Dursi straciła telefon na torze

Zamieściła na Instagramie zdjęcie z młodszym synem, 7-letnim Jasiem, na którym zapozowała na torze gokartowym. Podczas przejażdżki doszło do nieszczęśliwego wypadku. Telefon wypadł jej i wylądował pod innymi pojazdami.

Miała być fajna zabawa, a wyszła droga sprawa
Nie bierzcie przykładu ze mnie i na takie atrakcje telefon zostawcie
Niestety mój wyleciał z kieszeni i przejechało po nim stado gokartów – napisała.

Na pozostałych fotkach zaprezentowała, jak komórka wygląda po wypadku.

Z komentarzy pod tekstem dowiadujemy się, że telefon kosztował… 6 tysięcy złotych! To naprawdę spora strata. Cóż, Klaudia będzie miała nauczkę na przyszłość.

Straciliście kiedyś komórkę w równie głupi sposób?


Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

291480570_3245459725684752_6018143212681931452_n

Klaudia El Dursi na torze gokartowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×