Klaudia El Dursi ma problemy ze zdrowiem. Jest po serii żmudnych badań. „Leczenie jest ciężkie i nieprzyjemne”

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Prowadząca Hotel Paradise o wszystkim opowiedziała fanom. Czeka ją trudne leczenie. Co się dzieje?

Klaudia El Dursi zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Modelka o bardzo egzotycznej urodzie tak bardzo spodobała się jury, że szybko otrzymała Złoty Bilet, czyli przepustkę, która zagwarantowała jej zamieszkanie w domu modelek i modeli bez konieczności dalszej eliminacji. Chociaż nie wygrała uwielbianego show, to i tak znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Potencjał szybko został dostrzeżony przez stację, a ta zaproponowała jej poprowadzenie programu. Okazała się idealną kandydatką na gospodynię Hotelu Paradise.

Regularnie od pierwszej edycji randkowego show razem z uczestnikami wyjeżdża ona w najbardziej egzotyczne zakątki świata, by tam pomóc im w znalezieniu prawdziwej miłości. Sama także jest w szczęśliwym związku i wychowuje dwóch synów. Teraz jednak zmaga się z problemami zdrowotnymi. Co jej dolega?

Klaudia El Dursi zmaga się z problemami zdrowotnymi. Na co choruje?

Klaudia szybko zyskała sympatie widzów, a co za tym idzie popularność w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 820 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Chętnie pokazuje kulisy randkowego reality show, ale też sporo z życia codziennego. Na jej profilu pojawiła się relacja z wizyty w gabinecie lekarskim, gdzie przeszła badanie pod kątem SIBO.

Dzisiejsze badanie teoretycznie wyszło pozytywne, ale tak delikatnie tylko na górkę. To wyszło najprawdopodobniej dlatego, że ja mam bardzo silnie aktywne bakterie helicobacter pylori i ta pani mi powiedziała, że to na pewno jest tym spowodowane i na razie nie podejmę się leczeni na Sibo tylko najpierw muszę przeliczyć te helicobactery. Ja wiem od roku, że to mam i powinnam jak najprędzej wyleczyć, ale to leczenie jest tak ciężkie i tak nieprzyjemne, że cały czas szukałam jeszcze innych chorób, innych powodów mojego złego samopoczucia, a to jednak cały czas kończy się na tym, że powodem moich wszystkich dolegliwości jest to helicobacter – powiedziała w sieci.

Ze złym samopoczuciem i problemami piękność zmaga się już od ponad roku. Nadal jednak stara się walczyć z tym metodami naturalnymi, ponieważ obawia się trudnej antybiotykoterapii. Czym jest badanie SIBO, któremu poddała się Klaudia? To nic innego jak określenie nieprawidłowej ilości bakterii w jelicie cienkim.

Nadmiar bakterii może przebiegać bezobjawowo, ale u wielu osób kończy się na takich dolegliwościach jak: biegunka, wzdęcia, ból brzucha i odczuwanie dyskomfortu. Nieleczone schorzenie może prowadzić do kolejnych problemów ze zdrowiem. Sądząc po nagraniu, prezenterka wykonała wodorowy test oddechowy, który wykazał u niej nieprawidłowości.

Jedną z metod leczenia jest oczywiście antybiotykoterapia, ale źródła w tym temacie polecają także specjalną dietę. Klaudia jak na razie chce spróbować kiełek brokuła, które mają korzystnie działać na zmniejszenie ilości bakterii.

Będę musiała się podjąć… właśnie jeszcze nie wiem, czy antybiotykoterapii, bo ona jest naprawdę bardzo ciężka i wyniszczająca. Jestem takim człowiekiem, który niechętnie sięga po leki, po antybiotyki i słuchajcie dowiedziałam się, że jest alternatywne leczenie niefarmakologiczne, naturalne. Są badana, które mówią nam o tym, że kiełki brokuł potrafią wyleczyć helicobactery i nawet bardzo skutecznie- powiedziała Klaudia El Dursi. Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, że po jednej stronie mamy bardzo silny antybiotyk- to jest nawet trzy, albo cztery antybiotyki- a po drugiej kiełki brokuł, ale są badania udokumentowane, które mówią, że to działa- dodała.

Miejmy nadzieję, że dieta pomoże Klaudii w problemach zdrowotnych i dolegliwości jak najszybciej ustąpią.


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi - urodziny partnera

Klaudia El Dursi - urodziny partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×