Szukaj

Mokra Kinga Rusin w wakacyjnej ekstazie! Partner zrobił jej najseksowniejszą sesję w karierze! [DUŻO ZDJĘĆ]

Marek Kujawa zrobił Kindze Rusin kapitalne zdjęcia na plaży. Gwiazda w bikini zaprezentowała swoje umięśnione ciało. Na jej twarzy widać ogromną radość. Dawno nie widzieliśmy jej w takiej ekstazie!

Kinga Rusin zdjęcia z ukrycia

Kinga Rusin od tygodnia przebywa na bajecznych wakacjach na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Dziennikarka zatrzymała się w Ameryce Środkowej, gdzie ładuje baterie przed zbliżającą się wielkimi krokami jesienną ramówką, w której zobaczymy ją we flagowej produkcji TVN-u – Dzień Dobry TVN. Zanim jednak gwiazda zasiądzie na słynnej kanapie, zaprezentuje swoje nowe kreacje i przepyta zaproszonych do studia gości, w najlepsze korzysta z urlopu, regularnie publikując zdjęcia z egzotycznej wyspy.

Zobacz: Obłędnie seksowna Kinga Rusin kusi ciałem w samym staniku! To jest najpiękniejsze zdjęcie weekendu!

Instagram Kingi stał się miejscem, na którym komplementy od fanów wręcz płyną strumieniami. Internauci pieją z zachwytu na widok wysportowanego ciała 48-latki (nawet młodsza o 3 lata Kate Moss nie wygląda tak bosko!), a także gratulują jej utalentowanego partnera, który to odpowiada za wszystkie zachwycające zdjęcia. Marek Kujawa ma niesamowity zmysł artystyczny. Fotografie jego autorstwa wyglądają raczej jak te z okładek luksusowego pisma, niż amatorskie zdjęcia z domowego albumu.

Tym razem Rusin opublikowała na Instastory aż siedem fantastycznych zdjęć, które powstały w najmniej oczekiwanym przez nią momencie. Relacja jest kontynuacją spontanicznej sesji, jaką 5 sierpnia opublikowała na swoim profilu, w popularnym portalu społecznościowym. Gwiazda, jak sama przyznała, nawet nie wiedziała, że jest na celowniku swojego ukochanego, który wykazał się niezwykłym instynktem:

Foto by Marek, tak bez ostrzeżenia. Ale się zaczaił! – napisała.

Mężczyzna uchwycił swoją partnerkę w wakacyjnej ekstazie. Wyłaniająca się z morskiej piany dziennikarka sprawia wrażenie wyraźnie zachwyconej rajskimi widokami, jakie ją otaczają. W tak fantastycznym nastroju nie widzieliśmy jej od czasu, gdy wygrała Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami.

Kinga ma powody do radości. Nie dość, że z drugiego końca świata przywiezie złotą opaleniznę, to jeszcze będzie miała pamiątkę, w postaci kapitalnych zdjęć, z najbardziej emocjonujących momentów swojej podróży.

Zobacz: Kinga Rusin pęka z dumy! Jej nastoletnia córka robi wielką karierę za granicą! Iga Lis błyszczy na łamach popularnego portalu!


Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Kinga Rusin w bikini. Sesja Marka Kujawy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×