Jan Komasa na Oscarach pokazał zjawiskową żonę! Jej uroda powala. Właśnie otworzyła swój Instagram

Jan Komasa z żoną

Jan Komasa z żoną

Jan Komasa ma bardzo piękną żonę. Na Oscarach 2020 wyglądała zjawiskowo. Kinga Komasa w cudnej kreacji skradła show na czerwonym dywanie. Jak się prezentowała?

Oscary 2020 już za nami, statuetki wręczone. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w Dolby Theatre w Los Angeles odbyła się najważniejsza impreza świata filmu.

Wśród uczestników gali nie zabrakło polskiego akcentu. Na wydarzeniu pojawił się Jan Komasa, z głównymi aktorami filmu Boże ciało, który był nominowany do nagrody. Statuetki nie zdobyli, ale i tak mają ogromne powody do zadowolenia. Reżyserowi w tym ważnym momencie towarzyszyła żona, Kinga Komasa.

Kinga Komasa na Oscarach 2020. Jak wygląda żona Jana Komasy?

Na czerwonym pojawili się wszyscy twórcy polskiego filmu: Jan Komasa, Eliza Rycembel, Bartosz Bielenia oraz Tomasz Ziętek.

Pojawiła się także żona reżysera, Kinga Komasa, która była ubrana w zjawiskową szmaragdową suknię z dekoltem. Kreację zaprojektował polski duet The Odder Side. Stylizację dopełniła diamentami i złotymi szpilkami. Wyglądała zjawiskowo.

Kreacja została zaprojektowana w bardzo krótkim czasie, bo w zaledwie dwa tygodnie. Jak zdradziły projektantki Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek, nigdy nie zdecydowałyby się na takie karkołomne przedsięwzięcie, gdyby nie ich świetna krawcowa.

View this post on Instagram

❤️redcarpet❤️together

A post shared by Kinga Komasa (@kinga.komasa) on

Zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie Kinga Komasa wywołało całą lawinę komentarzy. Obok gratulacji dla jej męża, Jana Komasy, pojawiły się też komplementy. Klasa i wyczucie stylu, jakie zaprezentowała żona twórcy Bożego ciała na czerwonym dywanie robią wrażenie. Popatrzcie sami.

Zobacz także: Oscary 2020: Co tam czerwony dywan. Jan Komasa pokazał zdjęcie prosto z oscarowej toalety!


Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Oscary 2020 - Kinga Komasa i Jan Komasa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×