Szukaj

Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica dotycząca wizyty Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych! Szykuje się prawdziwa medialna petarda!

12 czerwca rozpoczęła się druga wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że tym razem prezydent Polski zabrał za ocean nie tylko swoją piękną żonę Agatę , ale i śliczna córkę Kingę Dudę!

Wizyta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych jest już drugim spotkaniem polskiego prezydenta z Donaldem Trumpem. Poprzednia wizyta Dudy w Białym Domu miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Przypomnijmy, że Donald Trump gościł również w Polsce w 2017 roku. Tym razem wodzowie Polski i USA będą poruszać tematy militarne, właśnie 12 czerwca ma zostać podpisana umowa dotycząca powstania Fort Trump – bazy wojsk USA w Polsce.

Okazuje się, że obecny pobyt Andrzeja Dudy wzbudza ogromne emocje nie tylko za sprawą podpisania traktatu. Prezydent Polski wybrała się bowiem do USA z cała rodziną. Zatem Dudzie towarzyszy jego atrakcyjna małżonka Agata Duda, ale i pierwszy raz ukochana córka Kinga. Córka pary prezydenckiej do tej pory unikała wystąpień publicznych, jednak gdy skończyła studia prawnicze najwyraźniej postanowiła pojawić się z rodzicami w Białym Domu.

Całą tajemnicę rodzinnej wyprawy Dudów do USA wyjawił Fakt, który zdradza, że Kinga Duda poleciała z rodzicami do Stanów Zjednoczonych, gdzie zamierza aktywnie uczestniczyć w całej wizycie swojego ojca. O tym fakcie milczy jednak Pałac Prezydencki.

Według doniesień Faktu wiadomo, że  24-letnia pociecha pary prezydenckiej weźmie udział w oficjalnym przyjęciu, które na cześć polskiej pary prezydenckiej organizują Melania i Donald Trumpowie. Przypomnijmy, że wystawna kolacja odbędzie się w Białym Domu w Waszyngtonie. Córka Dudy nie odmówi sobie również jazdy luksusową czarną limuzyną VIP, prawdopodobnie ma także pozować fotoreporterom do zdjęć.

Jak do tej pory córka Andrzeja Dudy jeszcze się nie pojawiła, czy zatem potwierdzą się doniesienia tabloidu i już niebawem zobaczymy rodzinę Dudów w Białym Domu w pełnym zestawie?

Czekamy!

Agata Duda ubrała się niczym Melania Trump! Na gali w Belwederze wyglądała bezbłędnie! Biel to jej kolor!

Stylowa Agata Duda przyćmiła cukierkową Melanię Trump! Przepiękna suknia naszej pierwszej damy już jest hitem światowego internetu! Wiemy, gdzie ją kupić!

Agata Duda oniemiała na widok prezentu jaki czekał na nią w pałacu prezydenckim! Jej reakcję już widzicie!


Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Melania Trump i Donald Trump przed Białym Domem

Melania Trump i Donald Trump przed Białym Domem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×