Justyna Żyła wyznała, czym zajmują się jej rodzice. Ma wielki powód do dumy. Aż dziwne, że wcześniej się tym nie chwaliła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Kim są rodzice Justyny Żyły? Czym się zajmowali? Celebrytka zdradziła rodzinny sekret. Wszystko ujawniła w  rozmowie z fanami na Instagramie.

Justyna Żyła to jedna z najbardziej rozpoznawalnych partnerek polskich sportowców. Była żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Para doczekała się dwojga dzieci – Jakuba i Karoliny. Popularność na Justynę spadła dzięki głośnemu rozstaniu z mężem i wielomiesięcznej batalii, którą prowadzili w mediach społecznościowych. Można powiedzieć, że publiczne rozstanie opłaciło się jej, ponieważ zdobyła spore grono fanów i przez długi czas nie znikała z pierwszych stron gazet. Szybko nabyta sława przyniosła jej falę propozycji zawodowych – największą z nich był występ w Tańcu z gwiazdami. 34-latka chwyciła byka za rogi i skorzystała z okazji.

Justyna Żyła ma nowego partnera

Piotr, niedługo po rozstaniu, związał się z nową partnerką – modelką Marceliną Ziętek. Para chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych. Justyna nie chciała być gorsza i również znalazła nową miłość. W odróżnieniu od byłego męża jest jednak nieco bardziej oszczędna, jeśli chodzi o zdradzanie prywatności. Jak dotąd nie pokazała twarzy swojego wybranka, ale co nieco powiedziała o nim w wywiadzie:

Mój partner jest po prostu dobrym człowiekiem, tak go postrzegam. Ale proszę wybaczyć, nie będę o nim więcej mówić, bo taką decyzję podjęliśmy. Na razie jest nam dobrze, cieszymy się tym, co jest między nami. Ale zobaczymy, co czas przyniesie i jak się życie potoczy – zdradziła na łamach magazynu Twoje Imperium.

Zdradziła także, że dzieci ciepło przyjęły jej nowego partnera:

Zadaniem matki jest przede wszystkim nie dopuszczać do nich przypadkowych ludzi. Zanim więc moja córka i syn poznali mojego partnera, dużo razem rozmawialiśmy na ten temat. Kuba z Karoliną ciepło go przyjęli, a ja nie ukrywam, że bardzo się cieszę z tego powodu. Moje dzieci naprawdę dużo rozmawiają i chcą, żebym była szczęśliwa – uzupełniła.

Kim są rodzice Justyny Żyły?

Justyna Żyła zdradziła jakiś czas temu, czym zajmuje się jej mama. Kobieta jest z zawodu cukiernikiem i od trzydziestu lat pracuje w cukierni. Okazuje się, że w przeszłości również jej córka pomagała przygotowywać wypieki.

Influencerka długo trzymała w tajemnicy, gdzie pracuje jej ojciec. Pewne okoliczności sprawiły, że postanowiła wyjawić prawdę. Justyna pokazała swojego pieska w transporterze w samochodzie. Powiedziała, że jej suczka czuje się dzięki temu bezpiecznie, bo traktuję go jak budę. Po chwili dodała, skąd ma takie przekonanie:

Wiem, co mówię, bo mój tata wiele lat był przewodnikiem psa i to niejednego, pracując w służbach mundurowych.

Uważacie, że miała powód, by tyle czasu to ukrywać?


Justyna Żyła pracuje w cukierni

Justyna Żyła pracuje w cukierni

Justyna Żyła wydała e-booka

Justyna Żyła wydała e-booka

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×