Kim Kardashian pochwaliła się pierwszą choinką. Oryginalna, ale skromniutka. Nie takiej oczekiwali fani najsłynniejszej celebrytki

Kim Kardashian - choinka

Kim Kardashian - choinka

Kim Kardashian pokazała pierwsza w tym roku choinkę. Drzewko jest oryginalne, ale dosyć skromne, w stosunku do tego, do czego przyzwyczaiła nas najsłynniejsza celebrytka. Zobaczcie.

W rodzinie Kardashian-Jenner każdą okazję celebruje się z wielkim rozmachem. Z okazji urodzin wyprawia się u nich gigantyczne przyjęcia. Halloween to mnóstwo dekoracji i co najmniej kilka imprez. Jednak prawdziwe szaleństwo jest w okresie świątecznym.

Domy członków słynnego klanu zmieniają się w chatki rodem z bajkowej krainy zamieszkiwanej przez świętego Mikołaja. Nic nie jest w stanie zabić świątecznego ducha u Kardashianek. Kim Kardashian jest w stanie wydać na święta fortunę i według zagranicznych doniesień, tak ma też być i w tym roku.

Zobacz ubiegłoroczne dekoracje Kardashianów tutaj. Na Instagramie najsłynniejszej z nich właśnie pojawiła się pierwsza choinka w tym roku.

Jak wygląda choinka w domu Kim Kardashian?

Kim Kardashian przezywa trudny czas, ale ze świąt z pewnością nie zamierza zrezygnować. Mimo że złożyła pozew o rozwód, postara się, żeby jej dzieci nie odczuły, że ten czas jest inny niż w ubiegłych latach.

Przypomnijmy. Kardashianka i Kanye West w 2014 wzięli ślub. Wydawało się, że stworzyli szczęśliwą rodzinę. Wspólnie wychowywali czworo dzieci: NorthSaintaChicago oraz Psalma. Chociaż można było odnieść wrażenie, że nic nie jest w stanie zakłócić ich sielanki,  celebrytka złożyła pozew o rozwód.

Mimo prób ratowania małżeństwa nie udało się parze dojść do porozumienia. Kim jednak o ojcu swoich dzieci wypowiada się wyłącznie pozytywnie.

Kanye zawsze będzie dla mnie najbardziej inspirującą osobą –  powiedziała Wall Street Journal w artykule opublikowanym 25 października, dodając, że West nadal współpracuje z nią przy niektórych jej przedsięwzięciach biznesowych.

West podobno już się pocieszył w ramionach pięknej 22-latki. A niedawno media zaczęły rozpisywać się o romansie Kim. 30 października magazyn People przekazał, że była widziana z Pete’em Davidsonem, gwiazdorem Saturday Night Live. Czy rzeczywiście celebrytka się zakochała? Tego nie wiadomo.

Pewne jest jednak to, że na jej Instagramie już powoli zaczynają gościć święta. Kim pokazała pierwszą choinkę.

Niewielkie, całe białe drzewko, delikatnie podświetlone lampkami jest niewątpliwie bardzo oryginalne, ale daleko mu do zwykłego rozmachu Kardashianki. Już nie możemy doczekać się pozostałych dekoracji.


Kim Kardashian - choinka, święta 2021

Kim Kardashian - choinka, święta 2021

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×