Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. Prasa dotarła do oficjalnych dokumentów

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. Właśnie do prasy wydostały się informacje, że celebrytka złożyła już odpowiednie dokumenty w sądzie. Co wynika z ich treści?

Plotki o tym, że Kim Kardashian i Kanye West szykują się do rozwodu, krążą od kilku miesięcy. Sami zainteresowani oficjalnie sprawy nie komentują, ale bulwarówki prześcigają się w serwowaniu coraz to nowych rewelacji na ten temat. Informowano, że celebrytka, która do ostatniej chwili walczyła o miłość, nie chce już jednak dłużej tego robić. Kontakt z mężem utrzymuje tylko w trosce o dobro dzieci:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Przypomnijmy, że para wychowuje North, Sainta, Chicago i Psalma. Spekulowano, że Kanye także chce zawalczyć o związek, a nawet pragnie przekonać żonę bardzo drogim prezentem, prywatną wyspą z szeregiem nieruchomości. Jednak w piątek 19 lutego pojawiły się informacje, że to definitywnie koniec ich małżeństwa.

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Prasa donosi, że Kim Kardashian wystąpiła o rozwód. Złożyła już stosowną dokumentację. Portal TMZ donosi, że prosi o wspólną prawną i fizyczną opiekę nad czworgiem dzieci, a Kanye się do tego przychylił i jest zobowiązany do wspólnego wychowywania potomków.

Podobno istnieje umowa przedmałżeńska, której żadna ze stron nie kwestionuje i małżonkowie są już w trakcie zaawansowanych rozmów na temat podziału olbrzymiego majątku. Dokumenty złożone w sądzie nie ujawniają daty separacji dla pary.

Źródła magazynu twierdzą, że celebrytka już od dłuższego czasu była gotowa na rozstanie. Nie chciała jednak zostawić męża podczas nawrotu jego choroby afektywnej dwubiegunowej.

Wiele źródeł posiadających bezpośrednią wiedzę powiedziało nam, że Kim była gotowa zażądać rozwodu po wybuchach Kanye, jednak kiedy West przechodził przez poważny epizod choroby dwubiegunowej, czuła, że byłoby to okrutne zakończyć małżeństwo, kiedy raper jest w tak trudnym momencie – podaje TMZ.

To będzie trzeci rozwód Kim. Najpierw była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa – rozwiedli się w 2004 roku. Potem wyszła też za mąż za Krisa Humphriesa – w sierpniu 2011 roku, ale po 72 dniach złożyła pozew o rozwód.


Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kradashian, Kanye West, Khloe Kardashian, Kris Jenner - pożegnanie Kobe Bryanta

Kim Kradashian, Kanye West, Khloe Kardashian, Kris Jenner - pożegnanie Kobe Bryanta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×