Kanye West walczy o Kim Kardashian! Dostała prezent, na jaki stać tylko multimiliarderów. On to ma rozmach

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian, Kanye West

Kanye West zrozumiał, że może żyć tylko u boku Kim Kardashian i ich dzieci. Jak lew walczy o rodzinę i uczucie żony. Żeby ją do siebie na nowo przekonać, kupił jej taki prezent, że aż dech zapiera. Tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na taki luksus.

Już od kilku miesięcy media donoszą o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa. W ich małżeństwie od dawna nie działo się zbyt dobrze. Tabloidy rozpisywały się o kryzysie, a na początku roku gruchnęła wieść, że celebrytka ma dość i kończy walkę o związek z raperem.

Kardashianka zdecydowała się wynająć jedną z najlepszych prawniczek w USA, która przez sprawę rozwodową przeprowadziła między innymi Angelinę Jolie, gdy ta postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Bradem Pittem. Celebrytka do ostatniej chwili walczyła o miłość, ale podjęła decyzję, że już dłużej nie ma zamiaru. Podobno małżonkowie już od jakiegoś czasu nie mieszkają razem, a spotykają się tylko i wyłącznie dla dobra dzieci.

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Celebrytka ostatnio spędziła sporo czasu z rodziną w Palm Springs, a raper zaszył się na swoim ranczo w Wyoming. Podobno oddzielne życie obojgu służy. Ta rozłąka poskutkowała też tym, że Kanye zrozumiał, że chce jeszcze raz zawalczyć o żonę.

Co Kanye West kupił dla Kim Kardashian?

West i Kardashian nigdy nie szczędzili pieniędzy na prezenty. Hojnie wydawali na swoich czworo dzieci – North, Sainta, Chicago i Psalma. Mają grube miliony na kontach, więc nie muszą się liczyć z kosztami. Kiedy tabloidy pisały o prezentach świątecznych w ich domu, nie brakowało szczegółów.

Skarpety dzieci będą wypełnione bibelotami o wartości sześciu cyfr, w tym designerskimi błyskotkami i gadżetami high-tech. Poza tym na podwórku będą czekały żywe kucyki i samochody elektryczne – donosił informator „Star”.

Kim i Kanye także postanowili zrelaksować się i wyluzować po miesiącach spędzonych w napięciu. Każde z nich zaplanowało podarunek dla drugiego. Takiego gestu ze strony męża Kardashianka z pewnością się nie spodziewała:

Kanye chce kupić Kim jej własną prywatną wyspę z szeregiem nieruchomości. Ich małżeństwo mocno ucierpiało po ostanich skandalach z jego udziałem. Ten zakup ma być rekompensatą za wszystkie przykrości jakie jej wyrządził i gestem, który ma na celu pokazanie, że bardzo mu zależy na jeszcze jednej próbie ratowania związku.

Czy Kim się ugnie? Pozostaje poczekać na kolejne doniesienia tabloidów.


Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×