Jednak rozwód! Kim Kardashian kończy małżeństwo z Kanye Westem! Zrobiła to samo, co Angelina Jolie

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kim Kardashian od jakiegoś czasu rozpaczliwie ratuje swoje małżeństwo. Niestety to, co robi Kanye West, jest dla niej na tyle męczące, że postanowiła się poddać. Co donoszą media?

W małżeństwie Kim Kardashian już od kilku miesięcy nie dzieje się zbyt dobrze. Co jakiś czas kolorowa prasa donosi o kolejnych zgrzytach pomiędzy celebrytką a jej mężem Kanye Westem. Paparazzi cały czas robią im kolejne zdjęcia, którymi chcą udowodnić, że małżonkowie nie wyglądają na zadowolonych, spędzając wspólnie czas.

Wszystko zaogniło się jeszcze podczas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Raper miał wielkie aspiracje, by stać się głową państwa. W tym celu założył nawet nową partię i zaczął spotykać się z elektoratem. Podczas jednego ze swoich wieców zaczął ujawniać rodzinne tajemnice. Wyznał publicznie, że powstrzymał swoją żonę przed aborcją pierwszej ciąży.

Opublikował też serię bardzo niepokojących wpisów na Twitterze. Poinformował np., że jego żona i teściowa dyskryminują go ze względu na kolor skóry i chcą go ubezwłasnowolnić. Zdradził też, że planuje rozwód, ponieważ Kim miała go zdradzić z Meek Millem. Chociaż wpisy zniknęły z sieci tak samo szybko, jak się w niej znalazły, to nic nie umknęło oczom czujnych internautów.

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Nieprzewidywalne zachowanie rapera ma związek z jego chorobą dwubiegunową, na którą cierpi od lat. Chociaż Kim rozpaczliwie próbowała ratować swoje małżeństwo, to tabloidy cały czas donoszą o ich rozwodzie. Na początku stycznia na łamach magazynu People pojawiły się informacje, które nie pozostawiają już żadnych złudzeń. Kim ma być już zmęczona zachowaniem swojego męża.

Miliarderka zrobiła to samo, co Angelina Jolie – wynajęła najlepszą prawniczkę, która specjalizuje się w tego typu sprawach – Laurę Wasser. Podczas rozwodu reprezentowała ona nie tylko byłą żonę Brada Pitta, ale także takie sławy jak: Heidi Klum, Kelly Clarkson, Christina Aguilera, Hilary Duff oraz wiele innych gwiazd znanych z pierwszych stron gazet.

Wie, że zrobiła już wszystko. Miała już dość i powiedziała mu, że potrzebuje trochę przestrzeni, by zastanowić się nad swoją przyszłością – zdradza źródło magazynu.

Osoby z otoczenia Kardashianów potwierdzają, że Kim ma we wszystkim wsparcie swojej rodziny.

Kris Jenner i siostry Kim są tak pomocne, jak to tylko możliwe. Widziały, jak Kim walczyła przez ostatni rok i ostatecznie po prostu chcą, aby zarówno ona, jak i Kanye byli szczęśliwi, jakkolwiek to będzie wyglądać.

Podobno Kanye już pogodził się z decyzją żony. Wie, że rozwód jest nieunikniony i cierpliwe czeka na to, aż otrzyma od niej papiery, które będą formalnym zakończeniem ich małżeństwa.

Czuje się dobrze. Jest smutny, ale ma się dobrze. Wie, że wydarzy się nieuniknione, i wie, że nadejdzie wkrótce – mówi źródło magazynu People.

Ta sama osoba twierdzi także, że małżonkowie już od dawna żyją oddzielnie. Każde z nich ma zajmować się swoimi własnymi projektami, a ich relacja już od kilku miesięcy jest fikcją.

Kim ma pracę i projekty, które są dla niej ważne, a Kanye ma swoje zobowiązania. W życiu nie mają wiele wspólnych spraw.

Plotki o rozwodzie Kim i Kanye cały czas przybierają na sile. Przypomnijmy, że małżonkowie wychowują razem czworo dzieci: córki North (7 lat) i Chicago (2 lata) oraz synów Sainta (5 lat) i Psalma, który skończy 2 lata w maju. Pobrali się w maju 2014 roku, podczas bardzo wystawnej uroczystości.


Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×