Szukaj

Razem, a jednak osobno? Nowe zdjęcia Kim i Kanyego mówią wiele o kryzysie w ich związku

Razem, a jednak osobno? Nowe zdjęcia Kim i Kanyego mówią wiele o ich kryzysie w związku

Razem, a jednak osobno? Nowe zdjęcia Kim i Kanyego mówią wiele o ich kryzysie w związku

Według najnowszych doniesień amerykańskich tabloidów Kim Kardashian miała odejść od swojego męża. Ostatnie zdjęcia, jakie obiegły media, pokazują jednak coś innego. Czy dla Kim i Kanyego jest jeszcze nadzieja?

Kim Kardashian ma za sobą niezwykle ciężki czas. W jej małżeństwie od kilku miesięcy nie dzieje się zbyt dobrze. Co jakiś czas kolorowa prasa donosi o kolejnych zgrzytach pomiędzy celebrytką a jej mężem Kanye Westem. Od kilku dni zdjęcia tych dwojga nie schodzą z pierwszych stron tabloidów. Gwiazda w rozpaczliwy sposób stara się ratować swoje małżeństwo, ale pod czujnym okiem fotoreporterów nie jest to zbyt łatwe.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od nowych, dosyć dziwnych pomysłów rapera. Mąż Kim miał wielkie aspiracje, by zostać głową państwa. Chciał wystartować w wyborach na prezydenta. W tym celu założył nawet nową partię i zaczął spotykać się z elektoratem. Podczas jednego z takich spotkań wyznał, że uchronił swoją żonę przed aborcją ich najstarszej córki. Później było już tylko gorzej. Raper zaczął zamieszczać na swoim Twitterze serię niepokojących wpisów. Poinformował opinię publiczną, że chce rozwieść się ze swoją żoną, ponieważ ta miała go zdradzić z Meek Millem. Narzekał również na to, że Kim i jej matka dyskryminują go i planują go ubezwłasnowolnić. Chociaż jego wyznania szybko zniknęły z profilu, to i tak zdążyły pojawić się na łamach tabloidów.

Kim i Kanye przyłapani przez paparazzich na wspólnym wyjeździe

W najnowszym wydaniu magazynu WHO pojawiły się doniesienia o tym, że Kim jest już zmęczona całą tą sytuacją i zdecydowała się odejść od męża. Choroba dwubiegunowa, na którą cierpi Kanye nie pozwala im normalnie żyć i funkcjonować, a celebrytka zaczyna martwić się o dzieci. Informator tabloidu podkreślał również, że małżonkowie nadal bardzo się kochają, ale ostatni kryzys bardzo zniszczył ich relację.

Kardashian myśli o Kanye jako o miłości swojego życia, ale przebywanie w jego pobliżu nie jest zdrowe dla niej teraz i nie jest zdrowe dla ich dzieci. Mówi, że musiała odejść – zdradza informator „WHO”.

Widać jednak, że Kim nie zamierza odpuszczać i chce walczyć o męża i swoją rodzinę. Portal Just Jared właśnie poinformował, że celebrytka razem z mężem i dziećmi wczoraj wylądowała na lotnisku w Miami.

Zdjęcia całej szóstki wysiadającej z samolotu uwiecznili paparazzi. Raper nie wygląda na nich zbyt dobrze, a po jego żonie również nie widać wielkiej radości. Rodzina wcześniej poleciała na Dominikanę, by spędzić trochę czasu w samotności i wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Wbrew doniesieniom tabloidów może jeszcze nie wszystko jest stracone. Widać, że celebrytka rozpaczliwie chce pomóc mu podnieść się z kolejnego emocjonalnego kryzysu i ratować związek. Czas pokaże, czy jej zaangażowanie przyniesie dobry skutek.


Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Wiadomość na pierwsze strony polskich gazet: Aktorka porno i raper psychol przechodzą kryzys. Kryzys to jest, ale w naszym intelekcie. G..no mnie obchodzi i Kim, i Kanye.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×