Kim Kardashian odeszła od męża? „Musiałam”. Zagraniczna prasa ujawnia nowe kulisy. Co poszło nie tak?

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian odeszła od Kanye Westa. Nagłówki kolorowych gazet z zagranicy nie pozostawiają złudzeń. Co donoszą tabloidy?

Kim Kardashian jest ostatnio na pierwszych stronach magazynów częściej niż zazwyczaj, a to za sprawą swojego męża Kanye Westa, którego choroba spowodowała, że stał się przyczynkiem kilku głośnych skandali.

Przypomnijmy – mąż celebrytki cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i od kilku tygodni prawdopodobnie ma jej nawrót, bo zaskakuje publicznymi wyznaniami. Założył też partię, a także zdecydował, że będzie kandydować na prezydenta USA. W ramach kampanii wyborczej wyjawił światu, że powstrzymał swoją żonę przed aborcją, kiedy spodziewała się North. Ogłosił także, że chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem. Skarżył się także publicznie, że Kris Jenner razem z jego małżonką, chcą go ubezwłasnowolnić.

Jego posty znikają, ale echo pozostaje. Sama Kim nie wytrzymała i publicznie odniosła się do zachowania męża. Kanye West przeprosił żonę publicznie, ale wygląda na to, że to nie wystarczyło, bo właśnie kolorowa prasa donosi, że Kardashianka odeszła od męża.

Czy Kim Kardashian odeszła od Kanye Westa?

Najnowsze wydanie WHO informuje, że stosunki między Kanye Westem i Kim Kardashian są nadal bardzo lodowate, być może nawet bardziej po krótkim i emocjonalnym spotkaniu małżonków w Wyoming. Po tym, jak został „publicznie kilka razy zaatakowana przez Westa, gdy przez wiele dni próbowała się z nim skontaktować, podobno jest u kresy wytrzymałości.

Kim kocha Kanye, ale nie wie co robić i czuje się uwięziona. Ma mu dużo do powiedzenia. Ma dość – ujawnia informator.

Kim Kardashian na okładce WHO

Kim Kardashian na okładce WHO

Jeszcze przed obecną serią kłopotliwych zachowań Westa, para miała rozpocząć dyskusję o możliwym rozwodzie i nawet próbowali znaleźć najbardziej przyjazne rozwiązanie dla dobra swoich dzieci. Ale teraz Kanye poszedł inną drogą.

Wszystko, co dzieje się teraz, jest po prostu okropnym dowodem, jakie są prawdziwe problemy.

Chociaż informator twierdzi, że zarówno Kanye West, jak i Kim Kardashian są nadal bardzo w sobie zakochani, to jednak celebrytka zaczyna być zmęczona sytuacją.

Kardashian myśli o Kanye jako o miłości swojego życia, ale przebywanie w jego pobliżu nie jest zdrowe dla niej teraz i nie jest zdrowe dla ich dzieci. Mówi, że musiała odejść.

Gwiazda podobno wystosowała ultimatum do swojego męża: albo zwróci się o pomoc, albo nie ma opuszczać farmy w Wyoming.

Kobiety Kardashianów wspierają swoich mężczyzn, ale Kim jest także zaciekłym obrońcą tego, co jest jej drogie: przede wszystkim swoich dzieci. Nadszedł czas, aby wykonać prawdziwą pracę, aby wszyscy byli zdrowi i ruszyli naprzód – podsumowuje donosiciel.

Para wciąż próbuje rozwiązać swoje problemy, ale jak widać z doniesień magazynu, Kim jest już u kresu wytrzymałości i wszystko może zakończyć się rozwodem.


North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×