Cleo pierwszy raz szczerze o swojej miłości. Kim jest jej tajemniczy wybranek?

Cleo brawa

Cleo brawa

Cleo jest zakochana! Wokalistka i jurorka "The Voice Kids" po raz pierwszy opowiedziała o swoim partnerze. Kim jest jej chłopak?

Cleo, czyli Joanna Klepko, dała nam się poznać już kilka lat temu jako słowianka Donatana. Artystka zaśpiewała na jego płycie i tak zyskała wielką sławę. Jej kolejne krążki okazywały się hitami, a przeboje w jej wykonaniu zwykle trafiają na pierwsze miejsca list przebojów. O jej pracy wiemy wiele, ale co z życiem prywatnym? Piosenkarka ukrywała to, jak wygląda jej codzienność, gdy schodzi ze sceny. Teraz wiemy już odrobinę więcej.

Zobacz koniecznie: Tabloid wytknął Cleo zarobki. Jej riposta jest mistrzowska. Nic tylko wstać i klaskać

Kim jest partner Cleo?

Nie jest już tajemnicą, że Cleo jest w kimś zakochana. Ale w kim? Kto jest jej partnerem? Kto czeka na nią w domu, gdy wraca z trasy koncertowej? Gwiazda cały czas trzyma to w ścisłej tajemnicy. Zdradziła jednak, że nie jest jeszcze zaręczona. Wygląda na to, że artystka uważa, że ślub zupełnie nic nie zmieni w jej relacji. Liczy się tylko jedno. Miłość.

Nie liczy się pierścionek. Ważne jest, że ludzie się kochają. Ja się zawsze śmieję, jak ciężkie kamienie muszą dźwigać wielkie gwiazdy Hollywoodu. Jak? Nie wiem. Nie ciąży im to? – powiedziała w Super Expressie.

Mam w moim życiu czas na miłość. Jakoś się znajduję. Zachowuję to totalnie dla siebie, dlatego, że ten mój mały fragment życia, czyli rodzina i najbliższa, ukochana osoba to jest mój azyl, takie moje miejsce, gdzie mogę się wyciszyć.

Cóż… Wygląda na to, że tożsamości jej wybranka nie poznamy jeszcze długo. A szkoda! Na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć w towarzystwie mężczyzny, który skradł jej serce.


CLEO – zimowa ramówka TVP 2019

CLEO – zimowa ramówka TVP 2019

Cleo - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Cleo - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Cleo w Dzień Dobry TVN

Cleo w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×