NewsyKrzysztof Rutkowski odpalił się w social mediach. "Twoja kariera zakończy się bardzo źle"

Krzysztof Rutkowski odpalił się w social mediach. "Twoja kariera zakończy się bardzo źle"

Krzysztof Rutkowski pomoże zespołowi Baciary
Krzysztof Rutkowski pomoże zespołowi Baciary
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

19.05.2024 07:23, aktual.: 19.05.2024 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć ostatnio Krzysztofa Rutkowskiego można było oglądać w prywatnej wersji, to po weselu i komunii syna nie ma on czasu na odpoczynek. Ruszył do pracy, aby pomóc zespołowi Baciary, który wystąpił na jego weselu. - Są nękani przez typa, którego dorwiemy - grzmi Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski w ostatnich miesiącach prężnie działał w social mediach, pokazując swoje codzienne, bogate życie. Dużo częściej w tym okresie mówiło się o życiu prywatnym detektywa niż jego działaniach zawodowych. Fani byli zasypywani materiałami z przygotowań do niezwykle ważnego dnia, jakim była komunia jego syna, ale też ślub kościelny i wielkie wesele. Teraz Rutkowski zapowiedział, że znajdzie osobę, która nęka jego przyjaciół.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ślub Krzysztofa i Mai Rutkowski. Było jak z bajki

W połowie maja Krzysztof Rutkowski z żoną postanowili odnowić swoją przysięgę małżeńską i tym razem powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jak para zapowiadała, było na bogato, z mnóstwem gości, na których czekało wiele atrakcji. W planowanie uroczystości zaangażowała się głównie Maja Rutkowski, która informowała fanów o każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Według niej koszt wesela przekroczył grubo 100 tysięcy złotych, natomiast Krzysztof dodał, że kwota była dużo wyższa, bo chodziło o 100 tysięcy, ale euro. Na imprezie nie zabrakło również gwiazd. Wystąpili Piękni i Młodzi, ale też grający folklorystyczną muzykę zespół Baciary. I to właśnie im teraz postanowił pomóc detektyw.

Krzysztof Rutkowski rozpoczyna śledztwo. Pomoże zespołowi odzyskać spokój

W jednym z ostatnich nagrań w social mediach Rutkowskiego, które dostępne jest też na profilu zespołu Baciary, można usłyszeć, jak detektyw zdecydowanym tonem opowiada o swojej kolejnej akcji. Chodzi o pomoc tej grupie, która obecnie boryka się ze stalkerem. Po występie na weselu Krzysztofa i Mai, Rutkowski mocno zbliżył się z zespołem, któremu teraz zdecydował się pomóc. Zaznaczył, że osoba, która prześladuje muzyków zostanie ukarana, a w jej domu pojawi się policja.

A teraz komunikat. Baciary są nękane notorycznie, przez typa, którego dorwiemy. Ty, który w internecie robisz takie zamieszanie, nękasz, stalkujesz ludzi, którzy są zupełnie niewinni - zakończy się twoja kariera bardzo źle. Kiedy będziesz klikał, zobaczysz wejście policjantów do swojego domu. Za to, co robisz niewinnym ludziom, bo to jest przestępstwo - powiedział zdenerwowany Rutkowski.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także