Serialowa córka Katarzyny Skrzyneckiej w finale konkursu piękności. Kim jest Monika Szczepańska?

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Kim jest Monika Szczepańska, finalistka konkursu Miss Mazowsza 2022? Aktorka, piosenkarka i modelka, o której zrobiło się głośno, właśnie walczy o koronę jednej z najpiękniejszych Polek roku.


5 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciechanowie odbędzie się Wielki Finał Miss Mazowsza 2022. W wydarzeniu weźmie udział 16 najpiękniejszych dziewczyn z Mazowsza, które zaprezentują premierowe kolekcje, takich projektantów jak: Anna Cichosz, La.Mu, Kavska, Relleciga i Moszczyński Design. Jedną z finalistek jest Monika Szczepańska. Piosenkarka i aktorka wzięła udział w konkursie, z powodzeniem docierając do finału.

Kim jest Monika Szczepańska?

Monikę Szczepańską możemy oglądać na ekranach telewizorów od 2019 roku, kiedy zadebiutowała wraz z siostrą Dorotą rolą w serialu Miłość na zakręcie. Siostry zagrały córki Katarzyny Skrzyneckiej (Helena) – Dominikę i Weronikę.

Monika i Dorota skończyły studia aktorskie w Łodzi. Są także absolwentkami szkoły muzycznej i mają na swoim koncie kilka singli. Z jednym z nich – El Complemento – starały się o wyjazd na Eurowizję 2022. Siostry są multiinstrumentalistkami. Wspólnie koncertowały m.in. w USA, Australii, Chinach czy Malezji.

Finał konkursu Miss Mazowsza poprowadzi weteran konkursów piękności, Krzysztof Ibisz, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grac. Przy koronacyjnym pokazie finalistkom zaśpiewa wokalista Michał Niemiec.

Przed jutrzejszym wielkim finałem kandydatki czeka mnóstwo pracy. Rozpoczęły  próby i przymiarki w dwóch lokalizacjach – w Hotelu Lamberton w Ożarowie Mazowieckim, oraz w Hotelu Atena w Ciechanowie.

Która z dziewczyn otrzyma tytuł Miss Mazowsza? Okaże się już w niedziele.


Kasia Skrzynecka i siostry Szczepańskie

Kasia Skrzynecka i siostry Szczepańskie

Monika Szczepańska

Monika Szczepańska

Monika Szczepańska

Monika Szczepańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×