NewsySylwester 2019 w telewizji. Kto i gdzie wystąpi? Jakie gwiazdy w TVP, TVN i Polsacie?

Sylwester 2019 w telewizji. Kto i gdzie wystąpi? Jakie gwiazdy w TVP, TVN i Polsacie?

Sylwester 2019 - gdzie wystąpią gwiazdy?
Sylwester 2019 - gdzie wystąpią gwiazdy?
Krystyna Miśkiewicz

31.12.2019 09:00, aktual.: 31.12.2019 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ci, którzy noc sylwestrową spędzą w domu mogą wybierać spośród koncertowych propozycji! Jak co roku każda duża stacja organizuje swoje rozpoczęcie nowego roku, prześcigając się w atrakcjach i chcąc zgromadzić jak największą publiczność zarówno pod sceną, jak i przed telewizorami. Zobaczcie, kto wystąpi w TVP, TVN i Polsacie. Ostrzegamy - to nie będzie łatwy wybór!

TVP 2 - Sylwester Marzeń w Zakopanem

Podobnie jak w poprzednich latach Telewizja Polska zaprasza na Sylwestra do stolicy Tatr. TVP zrezygnowała z organizacji koncertu pod Wielką Krokwią, a zabawa odbędzie się na Równi Krupowej. Start Sylwestra Marzeń z Dwójką o 20.00. Transmisja będzie dostępna nie tylko w telewizji, ale również w internecie na sylwester.tvp.pl.

Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Olek Sikora oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Brzozowski. Pojawią się również Norbi i dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz.

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019
Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full.

Wśród gwiazd wieczoru będą także Siostry Szydłowskie, zwyciężczynie The Voice Senior. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu, otrzymały od prezesa TVP, Jacka Kurskiego, w sobotni wieczór:

Miałyśmy spędzić razem sylwestra. I spędzimy. Na scenie w Zakopanem. Pan Prezes naprawdę zaskoczył nas niewiarygodnie - mówiły w rozmowie z Jastrząb Post.

Na scenie nie zabraknie zagranicznej gwiazdy. Będzie to Natalia Oreiro, której tego wieczora będzie towarzyszyć mąż, Ricardo Mollo.

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo
Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Sylwester 2019 w TVN - koncert na Placu Bankowym w Warszawie

TVN powita 2020 rok w stolicy, na Placu Bankowym. Stacja organizuje Sylwestra w Warszawie już po raz piąty pod hasłem Warszawa - stolica Sylwestra 2019. Wydarzenie poprowadzą największe gwiazdy stacji. Na scenie zobaczymy: Marcina Prokopa, Gabi Drzewiecką, Patricię Kazadi, Filipa Chajzera.

Podczas sylwestrowego show zagrają: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska, Edyta Górniak. 

Nie jest tajemnicą, że ostatnia ze wspomnianych gwiazd przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę. W ostatnią noc 2019 roku zaśpiewa swój premierowy utwór, My Way.

Edyta Górniak i Gromee
Edyta Górniak i Gromee

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Egurrola Dance Studio. Początek transmisji o 19.45 w TVN i na Playerze.

Sylwester 2019 w telewizji Polsat - zabawa na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz drugi zawita na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polsat stawia na sprawdzony zespół prowadzących, którymi będą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Ela Romanowska, Rafał Maserak. W tej roli zadebiutują Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Gilon oraz Damian Kordas.

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz
Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Wejście w nowy rok umilą nam: Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, LayZee aka. Mr. President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Daj to głośniej, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką, Long&Junior, MiG, After Party i Defis Miły Pan.

Sławomir już kilka tygodni temu zapowiadał, że jego występ zapadnie widzom w pamięć. Dlaczego? W tym roku, oprócz znanych i lubianych piosenek, przygotuje nowe propozycje:

Specjalnie na ten koncert przygotowaliśmy również premierowe piosenki, zupełnie nowe, których jeszcze nikt nie słyszał – zdradził w rozmowie z Faktem. 
Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019
Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019

Transmisja telewizyjna rozpocznie się o 20.00. Koncert emitowany będzie również online na platformie Ipla.tv.

 • Piękni i Młodzi - Sylwester z Dwójką 2019
 • Radek Liszewski - Sylwester z Dwójką 2019
 • Piersi - Sylwester 2019, Chorzów
 • Mioklas Josef - Sylwester 2019, Chorzów
 • Feel - Sylwester 2019, Chorzów
 • After Party - Sylwester 2019, Chorzów
 • Viki Gabor - Sylwester z Dwójką 2019, konferencja prasowa
 • Norbi - Sylwester z Dwójką 2019
 • Sławomir i Kajra fot. Marta Wojtal - Sylwester 2019, Chorzów
 • Enej - Sylwester 2019, Chorzów
[1/10] Piękni i Młodzi - Sylwester z Dwójką 2019
Zobacz także