Szukaj

Siostry Szydłowskie wygrały „The Voice Senior” i już otrzymały propozycję nie do odrzucenia: „Pan prezes zaskoczył nas niewiarygodnie” [WIDEO]

Siostry Szydłowskie o wygranej w The Voice Senior

Siostry Szydłowskie o wygranej w The Voice Senior

Siostry Szydłowskie wygrały The Voice Senior. Jakie emocje towarzyszyły im tuż po ogłoszeniu wyników? Jaką niespodziankę dla nowych gwiazd przygotował Jacek Kurski? O wszystkim opowiedziały naszej reporterce.

Program The Voice Senior okazał się hitem zimowej ramówki TVP. Muzyczne show z udziałem śpiewających seniorów śledziło średnio ok. 3 miliony widzów, to o wiele więcej niż w przypadku The Voice of Poland.

Decyzją widzów, The Voice Senior wygrały Siostry Szydłowskie, które uwiodły trenerów i publiczność już podczas przesłuchań w ciemno. Trzy siostry w hołdzie dla zmarłej mamy zaśpiewały evergreen Alibabek – Kwiat jednej nocy. Potem poszło jak po maśle. Świetne recenzje internautów, wygrane starcie z rywalami i zakończony zwycięstwem finał.

Siostry Szydłowskie – wywiad po wygranej w The Voice Senior

Jak chwilę po ogłoszeniu wyników czuły się słynne siostry?

Cudowne, wspaniale, nieoczekiwane i nie do opisania uczucie. Nogi nam się trzęsły, serce nam drżało. Jesteśmy bardzo szczęśliwe. Ja bym bardzo chciała podziękować mojej córce Justynie i mojej siostrzenicy Krystynie. To dzięki nim jesteśmy w The Voice Senior – powiedziały w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Siostry Szydłowskie na finale The Voice Senior

Oprócz wspaniałej przygody, siostry otrzymały też nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych. Czy już wiedzą, na co ją przeznaczą?

Musimy rozsądnie podzielić te pieniądze. Pomyślimy. Na pewno będzie na to czas. O nagrodach w ogóle nie myślałyśmy. To przyjdzie z czasem. My jesteśmy bardzo zgodne.

Podczas finałowego odcinka, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski ogłosił, że gratyfikacja pieniężna i wycieczka to nie jedyne nagrody dla sióstr. Jak się okazało, sympatyczne trio zobaczymy również podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem:

Miałyśmy spędzić razem sylwestra. I spędzimy. Na scenie w Zakopanem. Pan Prezes naprawdę zaskoczył nas niewiarygodnie.

Trzymacie kciuki za rozwój ich dalszej kariery?

Kim są Siostry Szydłowskie?

Elżbieta – była nauczycielka chemii, i jak mówią o niej siostry, szkolny kujon, Krystyna – szalona artystka bujająca w obłokach oraz najmłodsza z sióstr – radosna optymistka Jolanta, która przed laty była wokalistką w zespole Primo Voto. Wspólnie z siostrą Elżbietą wystąpiły także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Na tym ostatnim zdobyły Srebrny Pierścień oraz Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki.


Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×