Zwycięzca „The Voice Senior” wybrany! Wynik do końca nie był oczywisty. Mamy wideo finałowego występu [WIDEO]

The Voice Senior

The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak, wygrały finał pierwszej edycji The Voice Senior. Kim są i co wiadomo na ich temat? 

The Voice Senior, to program, którego pierwszy odcinek na antenie Telewizji Polskiej, wyemitowano kilka tygodni temu. Widzowie pokochali go od razu, czego dowodem mogą być wyniki oglądalności – debiut obejrzało niemal 4 miliony widzów. Jak podawały Wirtualne Media, show obejrzało średnio 2,81 mln widzów.

Kto wygrał finał pierwszej edycji The Voice Senior?

Czy program doczeka się kontynuacji? Jak zapewnia Jacek Kurski po takim sukcesie, jest to niemal pewne. W sobotę, 28 grudnia odbył się finał, a o tytuł najlepszego głosu w Polsce walczyło aż ośmiu kandydatów: Kazimierz Kiljan, Władysław Jarecki, Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Mieczysław Pernach, Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Siostry Szydłowskie, Waldemar Wiśniewski.

Do ścisłego finału dotarła czwórka z występujących. Decyzją widzów i po podliczeniu ich głosów SMS, show wygrały Siostry Szydłowskie, trio którego trenerką była Urszula Dudziak.

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior. To one zwyciężyły pierwszą edycję programu i zostały najlepszym głosem w Polsce

Panie, oprócz zaszczytnego tytułu najlepszego głosu w Polsce, otrzymały 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Dodatkowo zostały zaproszone do występu podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem. Serdecznie gratulujemy!

Jak Siostry Szydłowskie zaprezentowały się w finale?

O wejście do ścisłego finału, siostry konkurowały z Waldemarem Wiśniewskim, który na scenie pojawił się jako pierwszy. Mężczyzna wykonał piosenkę Just a Gigolo i zaprezentował się znakomicie.

Chociaż wydawało się, że nikt nie jest w stanie przebić tego wykonania, tuż po nim wystąpiły Siostry Szydłowskie, które zaśpiewały Sing, Sing, Sing (With a Swing). Oczarowały zgromadzoną publiczność i jurorów, którzy poproszeni o swoje opinie radzili, by Dudziak zabrała ze sobą do finału Szydłowskie.

Kim są Siostry Szydłowskie, zwyciężczynie The Voice Senior?

Elżbieta (65 l.), spełniała się jako nauczycielka chemii, i jak mówią o niej siostry, w czasach szkoły była kujonem. Krystyna (66 l.), to szalona artystka bujająca w obłokach. Jolanta (62 l.) nie tylko jest najmłodszą z całej trójki, ale także jest radosną optymistką. Razem tworzą wyjątkowe trio, które już od Przesłuchań w ciemno zauroczyło jury i internautów, którzy oddali na nie mnóstwo głosów.

Występują na scenie razem, bo to wymarzyła sobie ich mama, po której odziedziczyły talent. Zawsze uśmiechnięte i niezwykle pogodne zyskały tytuły polskich Sióstr Andrews i nowych Alibabek.

Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Zobacz: The Voice Senior: Przyszedł na przesłuchania w ciemno, a mógł być mega gwiazdą. Co za historia

 


Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Siostry Szydłowskie – The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior w młodości

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior w młodości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×