Szukaj

The Voice Senior rozbiło bank! Oglądalność mówi sama za siebie. Znamy oficjalne wyniki

The Voice Senior

The Voice Senior

The Voice Senior nowym hitem Telewizji Polskiej. Ile osób oglądało pierwszy odcinek, który został wyemitowany w sobotę? Wyniki oglądalności mówią same za siebie. 

The Voice Senior, to program, którego na antenie telewizji jeszcze nie było. Po raz pierwszy do rywalizacji o tytuł najlepszego głosu w Polsce stanęły osoby, które skończyły 60. rok życia. Komu uda się wygrać? O tym przekonamy się za kilka tygodni. Pierwszy odcinek na antenie telewizji publicznej zadebiutował w minioną sobotę.

The Voice Senior – ile osób oglądało pierwszy odcinek?

Właśnie wtedy odbyły się Przesłuchania w ciemno, podczas których uczestnicy próbowali oczarować jurorów swoim głosem. Ich występy oceniali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. Program prowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska.

Okazuje się, że śpiewający nie tylko zafascynowali oceniających, ale także widzów. Jak informuje Jacek Kurski na swoim Twitterze, sobotni program oglądało 4 mln widzów:

Debiut Voice Senior 7 grudnia: 4 mln, w piku 4,41 mln! Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje. Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń, na Miłość i odzyskanie radości życia. Dziękuję.

Wpis Kurskiego wywołał nie lada poruszenie. Wśród komentarzy znalazły się te, które udostępnili widzowie sobotniego programu:

  • Rewelacja. Nasi mentorzy na scenie, z dziećmi, wnukami i małżonkami. Śpiewające polskie rodziny-brawo.
  • Oglądałam wczoraj,dzisiaj ponownie powtórkę z mężem,powiem cudowny program,wspaniali ludzie, tyle ciepła,miłości,prawdziwego życia.
  • Bardzo przyjemnie się ogląda. Brakowało takich programów dla starszych odbiorców.

Szykuje się nowy hit stacji? Wiele na to wskazuje. Ciekawe, czy kolejne odcinki podbiją tą oglądalność. Przypomnijmy niektóre z sobotnich występów.

 

Zobacz: Półfinał „The Voice Senior” już nagrany! Marta Manowska wystąpiła w najlepszej stylizacji w swojej karierze!


Alicja Majewska The Voice SeniorThe Voice Senior

The Voice Senior

Jury The Voice Senior – jesienna ramówka TVP 2019

Jury The Voice Senior – jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×