Szukaj

The Voice Senior rozbiło bank! Oglądalność mówi sama za siebie. Znamy oficjalne wyniki

The Voice Senior nowym hitem Telewizji Polskiej. Ile osób oglądało pierwszy odcinek, który został wyemitowany w sobotę? Wyniki oglądalności mówią same za siebie. 
The Voice Senior

The Voice Senior

The Voice Senior, to program, którego na antenie telewizji jeszcze nie było. Po raz pierwszy do rywalizacji o tytuł najlepszego głosu w Polsce stanęły osoby, które skończyły 60. rok życia. Komu uda się wygrać? O tym przekonamy się za kilka tygodni. Pierwszy odcinek na antenie telewizji publicznej zadebiutował w minioną sobotę.

The Voice Senior – ile osób oglądało pierwszy odcinek?

Właśnie wtedy odbyły się Przesłuchania w ciemno, podczas których uczestnicy próbowali oczarować jurorów swoim głosem. Ich występy oceniali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. Program prowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska.

Okazuje się, że śpiewający nie tylko zafascynowali oceniających, ale także widzów. Jak informuje Jacek Kurski na swoim Twitterze, sobotni program oglądało 4 mln widzów:

Debiut Voice Senior 7 grudnia: 4 mln, w piku 4,41 mln! Piękni ludzie, prawdziwe historie i emocje. Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń, na Miłość i odzyskanie radości życia. Dziękuję.

Wpis Kurskiego wywołał nie lada poruszenie. Wśród komentarzy znalazły się te, które udostępnili widzowie sobotniego programu:

  • Rewelacja. Nasi mentorzy na scenie, z dziećmi, wnukami i małżonkami. Śpiewające polskie rodziny-brawo.
  • Oglądałam wczoraj,dzisiaj ponownie powtórkę z mężem,powiem cudowny program,wspaniali ludzie, tyle ciepła,miłości,prawdziwego życia.
  • Bardzo przyjemnie się ogląda. Brakowało takich programów dla starszych odbiorców.

Szykuje się nowy hit stacji? Wiele na to wskazuje. Ciekawe, czy kolejne odcinki podbiją tą oglądalność. Przypomnijmy niektóre z sobotnich występów.

 

Zobacz: Półfinał „The Voice Senior” już nagrany! Marta Manowska wystąpiła w najlepszej stylizacji w swojej karierze!


Alicja Majewska The Voice SeniorThe Voice Senior

The Voice Senior

Jury The Voice Senior – jesienna ramówka TVP 2019

Jury The Voice Senior – jesienna ramówka TVP 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×