Oto największe gwiazdy „The Voice Senior”! Jeszcze nie zaśpiewały, a już jest o nich głośno [WIDEO]

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie

Siostry Szydłowskie sensacją The Voice Senior. Elżbieta, Jolanta i Krystyna zachwyciły jurorów swoim wykonaniem hitu zespołu Alibabki. Mamy ich występ z programu i stare zdjęcia. Co o nich wiemy? 

The Voice Senior ruszyło pełną parą. Premierowy odcinek nowego show TVP przyciągnął przed telewizory prawie 4 miliony widzów. To więcej niż wydania podstawowej wersji programu – The Voice of Poland. Śmiało więc można stwierdzić, że muzyczne widowisko z udziałem emerytów jest już hitem zimowej ramówki stacji.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 TVP wyemituje drugi odcinek The Voice Senior. Zanim jednak zobaczymy popisy wszystkich uczestników, dotarliśmy do nagrania i zdjęć trzech potencjalnych gwiazd show. Mowa o trio w składzie: Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie.

To było marzenie naszej mamy, żebyśmy śpiewały we trzy – mówią uczestniczki sobotniego odcinka „The Voice Senior”.

Producenci programu zapewniają, że przed nami kolejna dawka muzycznych emocji, wzruszających historii i wspaniałych anegdot z życia uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia. Sporo emocji zapewnią nam siostry Szydłowskie, rodowite łodzianki, które pokochali trenerzy oraz widzowie zasiadający w studio.

Całe życie czekałam na coś ważnego. To szansa na to, żeby jeszcze coś zrobić – mówi Krystyna, jedna z sióstr.

Udział sióstr Szydłowskich w muzycznym talent show TVP2 to nie tylko przygoda, ale także hołd złożony mamie:

To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy – wspominają z czułością.

Siostry Szydłowski z The Voice Senior z mamą

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Kim są siostry Szydłowskie z The Voice Senior?

Elżbieta – była nauczycielka chemii, i jak mówią o niej siostry, szkolny kujon, Krystyna – szalona artystka bujająca w obłokach oraz najmłodsza z sióstr – radosna optymistka Jolanta, podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewały utwór Kwiat jednej nocy z repertuaru Alibabek.

We fragmencie sobotniego występu, który możecie zobaczyć poniżej, trenerzy programu: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny, niejednokrotnie porównywali siostry Szydłowskie do legendarnego polskiego zespołu z lat 60.

Co ciekawe, udział w The Voice Senior nie jest pierwszym występem sióstr Szydłowskich na profesjonalnej scenie.

Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie – opowiada z uśmiechem Krystyna.

Jolanta przed laty była wokalistką w zespole Primo Voto. Wspólnie z siostrą Elżbietą wystąpiły także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Na tym ostatnim zdobyły Srebrny Pierścień oraz Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki.

Wtedy nie było talent show. Takie konkursy były jednymi, w których można się było pokazać jako amator – wspomina z rozrzewnieniem Jolanta.

Cały wstęp sióstr Szydłowskich, które nazywają siebie Wiara, Nadzieja i Miłość, będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę.


Siostry Szydłowskie z The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior w młodości

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior w młodości

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×