Sylwester 2019: Sławomir znowu przebije wszystkich! Wiemy, w której stacji wystąpi i co szykuje dla widzów!

Sylwester 2019 - gdzie wystąpi Sławomir?

Sylwester 2019 - gdzie wystąpi Sławomir?

Sławomir wie, gdzie wystąpi podczas ostatniej nocy roku. Jakie są jego plany na Sylwestra 2019 i co przygotuje dla swoich fanów? Wszystko już jasne.

Sławomir, to jeden z popularniejszych polskich artystów. Odkąd zaistniał w show-biznesie, nie tylko regularnie koncertuje, ale także co jakiś czas zachwyca swoich fanów nowymi piosenkami, które błyskawicznie stają się hitami.

Zobacz: Sławomir zdradził sekret udanego małżeństwa. Kajra będzie zadowolona, jak to przeczyta?

Sylwester 2019: Sławomir zdradza plany na swój występ. Dlaczego będzie wyjątkowy?

Nic więc dziwnego, że Sławomir także w Sylwestra na nudę narzekać nie będzie. Tę wyjątkową noc w roku spędzi na Stadionie Śląskim, gdzie towarzyszyć mu będzie przepiękna Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Razem wystąpią dla widzów Polsatu. W rozmowie z Faktem muzyk zapewnił, że jego występ fanom zapadnie w pamięć. Oprócz dobrze znanych hitów, przygotuje nowe piosenki:

Specjalnie na ten koncert przygotowaliśmy również premierowe piosenki, zupełnie nowe, których jeszcze nikt nie słyszał – zdradził w rozmowie z tabloidem.

[wp_quiz id=”452″]

Zobacz: Piękna żona Sławomira Zapały pokazała 3-letniego synka! Słodkie zdjęcie Kajry z Kordiankiem jest już hitem internetu

Sławomir - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Sławomir – Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Jakie? Na ten moment wiadomość ta trzymana jest w tajemnicy. Pewne jest jednak, że podczas koncertu zabrzmi przebój Miłość w Zakopanem, jeden z większych hitów piosenkarza, który na YouTube odtworzono ponad 200 mln razy:

Liczymy na fanów, że nie zawiodą i zabiorą szampany ze sobą! I niech nas oblewają – zaapelował gwiazdor.

Sławomir to niejedyna gwiazda, która weźmie udział podczas sylwestrowej nocy z Polsatem. Oprócz niego, na scenie wystąpi także m.in. Michał Szpak, DJ Bobo, Feel, czy Ronni Ferrari. Co wiadomo na temat koncertów przygotowanych przez TVP i TVN? Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zobacz: Tak Kajra i Sławomir wyglądali na własnym ślubie! Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że czeka ich spektakularna kariera


Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019

Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019

Sławomir gwiazdą komedii gangsterskiej

Sławomir gwiazdą komedii gangsterskiej

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×