Szukaj

Sylwester 2019 tuż tuż… TVP, TVN i Polsat szykują wielkie koncerty. W jakich miastach?

Sylwester w TVP, TVN, Polsat

Sylwester w TVP, TVN, Polsat

TVP, TVN i Polsat ogłosili miasta, w których powitają nowy rok. Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami. Gdzie wystąpi najwięcej gwiazd? Kogo zobaczymy na scenie podczas telewizyjnych shows? Pierwsze decyzje już zapadły.

Wiemy już, gdzie TVN, TVP i Polsat będą świętować sylwester 2019. Już wiemy w jakich miastach wystąpi najwięcej największych polskich i zagranicznych gwiazd.

Telewizyjne transmisje koncertów plenerowych sprawdzają się doskonale. Wiedzą o tym zarządcy największych stacji. To najlepsze rozwiązanie dla większości Polaków – zarówno spędzając tę szczególną noc w gronie przyjaciół, dobrym rozwiązaniem jest zabawa przy znanych wszystkim tanecznych hitach, jaki i podczas spokojnego sylwestra z lampką szampana we dwoje. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Sylwester 2019 w TVP: Zakopane

TVP jako pierwsza oficjalnie potwierdziła, że w tym roku Sylwester Marzeń z Dwójką odbędzie się w stolicy polskich gór, czyli w Zakopanem. Władze stacji szczególnie upodobały sobie to miasto. Prawdopodobnie powodem jest jego magiczny klimat. Do tej pory koncerty odbywały się na Równi Krupowej. W tym roku całe wydarzenie prawdopodobnie zostanie przeniesione pod Wielką Krokwię. Na razie nie wiadomo, kto zaśpiewa dla licznie przybyłej publiczności w ostatnią noc 2019 roku. Łatwo jednak można przewidzieć, że na scenie wystąpią zarówno krajowe, jak i europejskie gwiazdy.

Sylwester 2019 w Polsacie: Chorzów

Polsat ponownie zawita na Śląsk. Wielki koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wezmą w nim udział między innymi: Michał Szpak, DJ Bobo, Capitan Jack, Feel, a także król ostatnich dwóch sylwestrowych nocy – Sławomir. Dla wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej będzie to nie lada gratka.

Zobacz: Michał Szpak wbił nóż w serce TVP! Na sam koniec roku przyjął propozycję z Polsatu

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Sylwester 2019 w TVN: Warszawa

Wirtualnemedia.pl ustaliły, że TVN uroczyście przywita 2019 rok na placu Bankowym w Warszawie. Stacja ta szczególnie upodobała sobie stolicę, bo już kolejny rok z rzędu organizuje tam zabawę sylwestrową (wcześniej robił to Polsat). Lista artystów, która pojawi się na scenie nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie piosenkarze wciąż uzgadniają warunki współpracy. Niewykluczone jednak, że na scenie zobaczymy Edytę Górniak, która w ubiegłym roku znacznie podniosła słupki oglądalności transmisji telewizyjnej.

Zobacz: Występ Edyty Górniak na Sylwestrze w TVN przyciągnął najwięcej widzów! Mamy całe show gwiazdy! [WIDEO]


Barbara Kurdej-Szatan – Sylwester 2018, zielona sukienka

Barbara Kurdej-Szatan – Sylwester 2018, zielona sukienka

CLEO – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

CLEO – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Sławomir i Kajra – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Sławomir i Kajra – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×