Natalia Oreiro do Polski przyleci z mężem – znanym muzykiem! Pobrali się 18 lat temu i pokonali poważny kryzys

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo spędzą rocznicę ślubu w Polsce. Latynoska gwiazda wystąpi podczas sylwestra 2019 w Zakopanem. Tego dnia będzie świętować 18 rocznicę ślubu. Przypominamy burzliwą historię jej związku z argentyńskim muzykiem.

Już 31 grudnia Natalia Oreiro wystąpi na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką. Tego dnia wokalistka będzie świętowała także 18. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo.

Nie jesteśmy tylko mężem i żoną, ale także towarzyszami życia. Choć jestem kobietą pewną siebie, bywam naiwna i często boję się wszystkiego. Ricardo wierzy we mnie bardziej niż ktokolwiek i rozumie mnie jak nikt inny. W wielu kwestiach mamy podobne zdanie ale czasami dochodzi między nami do spięć. W większości przypadków z mojej winy – mówiła Natalia Oreiro o swojej relacji z mężem w jednym z wywiadów.

[wp_quiz id=”1188″]

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo spędzą rocznicę ślubu w Polsce

Natalia i Ricardo, wokalista oraz gitarzysta argentyńskiej formacji rockowej Divididos, zaczęli spotykać się w 2000 roku. Po zaledwie pół roku para powiedziała sakramentalne „tak”. O ślubie nie wiedział nikt z ich bliskich, nawet rodzice.

Oreiro i Mollo pobrali się na pokładzie statku u wybrzeży brazylijskiej wyspy Fernando de Noronha. Ich świadkami byli urzędnik stanu cywilnego i marynarze, którzy uwiecznili wszystko na wideo. Kilkanaście dni później, po powrocie do Buenos Aires, nowożeńcy zorganizowali kolację dla bliskich. O tym, że są już małżeństwem, pochwalili się wyświetlając film z ceremonii.

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Kiedy świat obiegła informacja, że Oreiro – jedna z najgorętszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd latynoskich na świecie – poślubiła o 20 lat starszego muzyka, nie wróżono im zbyt długiej i szczęśliwej przyszłości. Jeśli wierzyć mediom, kryzys w ich związku pojawił się kilka lat temu, kiedy Natalia pracowała na planie serialu Entre Canibales, gdzie grała główną rolę. To właśnie tam piękna aktorka poznała aktora Benjamina Vicuna, z którym podobno miała romans.

W jednym z późniejszych wywiadów Oreiro zdementowała te doniesienia mówiąc, że są nieprawdziwe i bardzo krzywdzące. Tuż po wyznaniu media przestały rozpisywać się na temat domniemanych romansów a nawet rzekomego rozwodu pary.

Od tamtej pory minęły niemal trzy lata. Para cały czas jest razem i już 31 grudnia 2019 roku będą obchodzić 18. rocznicę ślubu.

Natalia Oreiro, Zbuntowany Anioł - 2016

Natalia Oreiro, Zbuntowany Anioł – 2016

Czy Oreiro i jej mąż pojawią się wspólnie na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem, żeby wznieść toast z okazji jubileuszu? Przekonamy się w noc sylwestrową.

Przypomnijmy, że Sylwester Marzeń z Dwójką można oglądać od 20:00 w TVP2.

Zobacz także: Natalia Oreiro po latach. Jak dziś wygląda gwiazda Zbuntowanego Anioła?


Ricardo Mollo – mąż Natalii Oreiro

Ricardo Mollo – mąż Natalii Oreiro

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Natalia Oreiro obecnie

Natalia Oreiro obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×