Szukaj

Tabloid już wie, kiedy i gdzie Anna Lewandowska zaszła w ciążę! To dopiero odkrycie

Anna Lewandowska ciąża

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Kiedy i gdzie trenerka zaszła w ciążę? Tabloid nie ma w tej kwestii najmniejszych wątpliwości.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Tę radosną wiadomość światu przekazał Robert Lewandowski. Zrobił to w sposób, o którym dziś mówią wszyscy. Mężczyzna włożył piłkę pod koszulkę i wykonał znany z piłkarskich boisk gest. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zobacz: Anna Lewandowska podziękowała za gratulacje i pokazała twarz Klary. Jest naprawdę urocza

Kiedy Anna Lewandowska zaszła w ciążę? Tabloid dotarł do szczegółów

Od tego momentu media regularnie zalewają nowe informacje na temat ciąży trenerki. Wiadomo, że gwiazda sportu ma coraz większy ciążowy brzuszek, a także jak wygląda jej córeczka Klara. Tym razem ujawniono, kiedy i gdzie Anna zaszła w ciążę. Jak donosi Fakt można przypuszczać, że wszystko miało swój początek latem na Mykonos, gdzie piłkarz z rodziną spędzali wakacje:

Ulubiona przez wszelkiej maści celebrytów idylliczna grecka wyspa z pięknymi plażami przyciąga piłkarza i jego żonę niczym magnes. A na miejscu czuć pomiędzy nimi miłość – czytamy w tabloidzie.

Zobacz: Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży. Jak wyglądała w ostatnim czasie? Czy widać było ciążowe krągłości? Patrzymy na jej zdjęcia

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami. Kiedy dziecko pojawi się na świecie?

Czy to prawda? Nie wiadomo. Małżonkowie nie odnieśli się do spekulacji kolorowej prasy. Pewne jest jednak, że Ania jest w czwartym miesiącu ciąży, o czym poinformował Lewandowski w czasie wywiadu z niemieckimi mediami:

Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy – przyznał Lewandowski w rozmowie ze sport1.de.

Dziecko przyjdzie na świat w przyszłym roku.

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z ciężarną Anią! Wreszcie widzimy pięknie zaokrąglony brzuszek!


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×