Szukaj

Meghan Markle ma kolejnego rodzinnego focha! Tym razem ucierpiały na tym dzieci księżnej Kate!

Meghan Marle przedstawiła Archiego dzieciom Kate dopiero po 2 miesiącach

Meghan Marle przedstawiła Archiego dzieciom Kate dopiero po 2 miesiącach

Sensacyjna wiadomość obiegła brytyjskie media. Meghan Markle dopiero po dwóch miesiącach przedstawiła Archiego dzieciom księżnej Kate. Dlaczego tak późno?

Jak donoszą brytyjskie media, Meghan Markle nie dała możliwości poznania dzieciom Kate Middleton i Williama małego Archiego Harrisona. Ich pierwsze spotkanie odbyło się dopiero po dwóch miesiącach od narodzin. Książęta Sussexu zostali rodzicami 6 maja i od tego czasu dzieci książąt nie miały ze sobą kontaktu. Przełom nastąpił dopiero podczas charytatywnego meczu polo, gdy żony księcia Harrego i Willama były skazane na wspólne spędzanie czasu.

Nawet podczas oficjalnych gratulacji z okazji powiększenia się rodziny w Windsorze, Kate Middleton nie zabrała ze sobą swoich dzieci, aby poznały nowego członka rodziny królewskiej. Komentatorka Emily Andrews trafnie zauważyła, że książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, poznali swojego małego kuzyna dopiero podczas wspólnej wycieczki na mecz polo.W rozmowie z Yahoo The Royal Box Andrews powiedziała:

Ten mecz polo był bardzo interesujący, głównie dlatego, że Charlotte i George zobaczyli na żywo Archiego po raz pierwszy – wyznaje Andrews.

Zdjęcia z parku, w którym bawiły się Meghan Markle i księżna Kate są naprawdę urocze i zapewne przejdą do historii. George i Charlotte grali w piłkę nożną, a mały Archie z przyjemnością obserwował zabawę swojego rodzeństwa. Obie rodziny zdawały się dobrze dogadywać i zapomniały o niesnaskach. Na dowód wspaniałej relacji, Meghan i Harry napisali cudowne słowa pod najnowszym postem z okazji szóstych urodzin George’a.

Zobacz: Meghan Markle po ciąży zmaga się ze wstydliwą chorobą! Coraz trudniej jest jej ukryć kłopotliwą przypadłość!

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry uczcili urodziny księcia George’a w piękny sposób! Cały internet zobaczył ich uroczą niespodziankę!


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×