Szukaj

Katie Holmes świętuje 15. urodziny córki. Opublikowała unikatowe zdjęcia. Suri wyrasta na przepiękną kobietę

Katie Holmes i Surie Cruise

Katie Holmes i Surie Cruise

Suri Cruise skończyła 15 lat. Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a powoli wkracza w dorosłość. Jej znana mama uczciła urodziny nastolatki uroczym wpisem na Instagramie. Do którego z rodziców dziewczyna jest bardziej podobna? 

Tom Cruise i Katie Holmes byli niegdyś najgorętszym małżeństwem amerykańskiego show-biznesu. On przystojny, ona piękna, oboje popularni, wydawało się, że to miłość jak z jednego z hollywoodzkich romansów. Rzeczywistość okazała się brutalna, para rozwiodła się po sześciu latach w atmosferze niemałego skandalu.

Doczekali się córeczki Suri. Kiedy przyszła na świat, była jednym z najpopularniejszych dzieci. Od pierwszych dni życia stała się bohaterką artykułów i sesji zdjęciowych ustawianych z fotoreporterami przez Toma, który bez skrupułów wykorzystywał ją jako element autopromocji.

Wszystko uległo zmianie, gdy relacje między Katie i Cruise’em zaczęły się psuć. Holmes wystąpiła o rozwód, który w końcu dostała. W tym samym momencie zobowiązała do milczenia na temat dawnego życia wśród scjentologów i przejęła całą opiekę nad córką.

Od tamtego momentu zdjęcia Suri nie pojawiają się zbyt często. Jej znana mama najczęściej publikuje fotografie z okazji urodzin dziecka. Właśnie pojawiły się nowe kadry, bo dziewczyna skończyła 15 lat.

Suri Cruise skończyła 15 lat

Ostatni rok, który dla wszystkich był trudny ze względu na pandemię, Katie docenia za to, że mogła dużo więcej czasu spędzić z dorastającą córką.

Ten rok jest przypomnieniem, że proste rzeczy są naprawdę piękne.

Napisała artykuł do listopadowego wydania Vogue Australia, gdzie zdradziła, jakie rodzaje kreatywności wyzwolił w niej i córce czas blokady.

Hobby, takie jak szycie, malowanie i pisanie, stało się nowymi powodami do satysfakcji, a czas w domu był ważny, aby po prostu być. Słuchać – napisała wówczas – przeżyć chwilę w czasie bez presji wyników, a zamiast tego docenić naturalny rytm matki i córki, było najcenniejszym darem.

W niedzielę Katie Holmes świętowała 15. urodziny jedynego dziecka słodkim postem na Instagramie, zawierającym trzy rzadkie czarno-białe zdjęcia jej córki.

Na pierwszym mała Suri siedzi w kuchni z dwoma chłopcami, a na drugim i trzecim widać ją tulącą się do mamy.

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin Kochanie! Kocham Cię !!!!!!!! – napisała. – Nie mogę uwierzyć, że masz już 15 lat!

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń. Internauci komplementują też urodę nastolatki.

Suri z kolei świętowała urodziny ze swoimi przyjaciółkami, z którymi wybrała się na lody. Nastolatka została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku.

Wyrasta z niej naprawdę piękna kobieta. Z ochotą pozowała do zdjęć. Czyżby miała w planach pójść w ślady sławnych rodziców?

Jak myślicie, do kogo Suri jest bardziej podobna, do Toma Cruise’a czy do Katie Holmes?


Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×