NewsyTom Cruise zdobył się na heroiczny czyn, by pojednać się z córką. Te wieści wstrząsną show-biznesem

Tom Cruise zdobył się na heroiczny czyn, by pojednać się z córką. Te wieści wstrząsną show-biznesem

Tom Cruise
Tom Cruise
Elwira Szczepańska

27.05.2022 06:00, aktual.: 27.05.2022 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Między premierą jego długo oczekiwanej kontynuacji Top Gun i bycia honorowym gościem na uroczystościach jubileuszowych królowej Elżbiety II, Tom Cruise zmaga się z wewnętrznymi rozterkami. Żadne z tych wydarzeń nie może się równać ze wstrząsającymi zmianami zachodzącymi w jego życiu prywatnym. Zagraniczna prasa przynosi wielkie sensacje.

Tom Cruise chce porzucić scjentologów i pojednać się z córką

Według informatorów New Idea Tom poważnie rozważa wyrwanie się z Kościoła Scjentologicznego – którego jest najbardziej znanym członkiem i podobno zastępcą jego głowy. Do tego ma starać się ponownie nawiązać kontakt ze swoją najmłodszą córką, Suri.

Tom w lipcu kończy 60 lat i jako ktoś, kto zawsze był zaabsorbowany upływającym czasem, ocenia swoje życie i wszystkich w nim — wyjaśnia źródło - Tom nadal utrzymuje bliskie relacje ze swoimi najstarszymi dziećmi, 29-letnią Isabellą i 27-letnim Connorem – których ma z byłą żoną Nicole Kidman – ale od długiego czasu nie miał prawdziwego kontaktu z 16-letnią Suri jej mamą Katie Holmes.

Holmes nagle opuściła Cruise'a w 2012 roku. Chociaż Katie nigdy nie mówiła o tym, dlaczego rozstała się z Tomem, powszechnie wiadomo, że chciała uniemożliwić Suri, która miała zaledwie sześć lat, dorastać w kontrowersyjnym religijnym środowisku jej ojca.

Katie mistrzowsko uciekała od małżeństwa i scjentologii… Tom musi to niechętnie przyznać, że nawet jeśli w tamtym czasie uważał, że było to idealne środowisko, w którym jego córka mogła dorastać. Przekonania kościelne nakazują, aby ci, którzy zbiegli, zostali odcięci, więc od tamtej pory Tom i Suri rzadko się widywali.

W rzeczywistości ostatni raz, gdy Tom był widziany publicznie z Suri, która mieszka z mamą w Nowym Jorku, to był rok 2013.

W ramach poszukiwań siebie, Tom zdał sobie sprawę, że będzie bardzo żałował, jeśli nie naprawi relacji z Suri. Żadne wpływy ze sprzedaży biletów ani audiencje u królowej Anglii nigdy nie zrekompensują utraconych doświadczeń z Suri. Rozmawia z nią, ale to nie to samo, co bliski związek. Jest jednak tylko jeden sposób, w jaki Katie nie stanie między Tomem i Suri, by na dobre zjednoczyli się. Opuszczenie kościoła.

Wygląda na to, że słucha swojej byłej żony, biorąc pod uwagę, że od lat nie został zauważony na imprezie scjentologicznej.

Jeśli Tom rzeczywiście opuści scjentologię, byłby to poważny cios dla kościoła, biorąc pod uwagę, że jest ich członkiem numer jeden. Ale byłoby to dobrodziejstwem dla jego życia osobistego i zawodowego – zwierza się przyjaciel - Nie tylko otworzyłby drzwi do Suri, ale byłaby to również ogromna ulga dla szefów wytwórni, którzy wciąż kochają go jako gwiazdę, ale zawsze obawiają się, że jego religia zniechęca ludzi. Rzucenie scjentologii może być najlepszą rzeczą, jaką Tom kiedykolwiek zrobił.

Czy pogłoski okażą się prawdą? Wkrótce zapewne się przekonamy.

Tom Cruise chce odzyskać Suri
Tom Cruise chce odzyskać Suri
Suri Cruise - stylizacja
Suri Cruise - stylizacja
Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise
Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise
Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise
Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także