NewsyZnane matki i córki jak dwie krople wody. Ich podobieństwo jest niewiarygodne. Zobaczcie zdjęcia

Znane matki i córki jak dwie krople wody. Ich podobieństwo jest niewiarygodne. Zobaczcie zdjęcia

Córki gwiazd
Córki gwiazd
Krystyna Miśkiewicz
06.07.2021 06:00

W show-biznesie nie brakuje znanych mam, które chętnie zabierają swoje pociechy na salony lub chwalą się zdjęciami z dziećmi w social mediach. Takie fotografie zawsze spotykają się z entuzjazmem wśród fanów. Zazwyczaj nie brakuje komplementów i miłych słów. Pod wieloma kadrami, na których sławne mamy pozują z pociechami, pojawiają się też słowa zdziwienia. Dzieje się tak, gdy można dostrzec ogromne podobieństwo pań. Sprawdziliśmy, które gwiazdy mogą pochwalić się własnymi "klonami"

Córki tych gwiazd są łudząco podobne do swoich mam

Cindy Crawford, to jedna z najpopularniejszych twarzy świata mody. Karierę w branży rozpoczęła w latach 80. Chodziła po największych wybiegach u najbardziej znanych projektantów. Dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn People. Dzięki swojej pracy trafiła też na listę Forbesa, który to w 1995 roku uznał ją za najbogatszą modelkę na świecie. W ślady sławnej mamy idzie jej córka Kaia Gerber. Nastolatka jest łudząco podobna do Cindy dlatego kariera w świecie mody stoi przed nią otworem.

Rande Gerber, Cindy Crawford, Kaia Gerber i Presley Gerber - British Fashion Awards 2018
Rande Gerber, Cindy Crawford, Kaia Gerber i Presley Gerber - British Fashion Awards 2018

Reese Whiterspoon zyskała międzynarodową sławę dzięki roli w filmie Legalna blondyna. Chociaż już wcześniej pojawiła się na małym i dużym ekranie, to zdecydowanie udział w tej produkcji i w jej kontynuacji okazał się dla niej furtką do dalszej kariery. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży i jedynie odcina kupony od swojej sławy. Aktorce udało się także spełnić się w macierzyństwie. W sieci często pojawiają się zdjęcia, na których pozuje ze swoją nastoletnią córką Avą. Są do siebie, tak podobne, że można się pomylić.

Reese Witherspoon i jej córka Avy Phillippe
Reese Witherspoon i jej córka Avy Phillippe

Aktorka Demi Moore również może się pochwalić liczną rodziną, a także łudząco podobną do siebie córką. Razem z Brucem Willisem doczekała się trzech pociech, a Rummer poszła w ślady znanych rodziców i próbuje swoich sił w show-biznesie. Ma już za sobą kilka świetnych ról. Gdy razem z mamą pojawia się na salonach, trudno oderwać od nich wzrok.

Demi Moore z córkami, Instagram
Demi Moore z córkami, Instagram

W polskim show-biznesie również nie brakuje mam i córek, które wyglądają niemal identycznie. Najlepszym przykładem na ogromne podobieństwo jest Kinga Rusin i jej młodsza córka Iga. Młoda kobieta w tym roku skończy 21 lat, a gdy patrzymy na jej wspólne zdjęcia z mamą, można odnieść wrażenie, że są niemal jak siostry.

Kinga Rusin i Iga Lis odpoczywają razem w Portugalii
Kinga Rusin i Iga Lis odpoczywają razem w Portugalii

W naszej galerii znajdziecie więcej znanych mam i córek, które łączy niezwykłe podobieństwo. Wśród nich są między innymi Vanessa Paradie i jej córka Lily-Rose Depp, Katie Holmes z córką Suri Cruise, Magda Gessler z Larą, Goldie Hawn i Kate Hudson, Natalia Kululska i jej córka Ania, Kasia Kowalska i Ola Kowalska.

 • Vanessa Paradis, Jean-Paul Goude, Lily-Rose Depp na pokazie Chanel (fot. East News)
 • Lara Gessler na kolacji z Magdą. Czy świętują zaręczyny?
 • Fotografia: ONS
 • Kasia Kowalska i Ola Kowalska
 • Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival
 • Lily-Rose Depp z matką – Vanessą Paradise
 • Suri Cruise w dzieciństwie
 • Lara Gessler i Magda Gessler
 • Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat
 • Natalia Kukulska z córką
 • Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise
[1/11] Vanessa Paradis, Jean-Paul Goude, Lily-Rose Depp na pokazie Chanel (fot. East News)
Zobacz także