Katarzyna Skrzynecka pociesza Barbarę Kurdej-Szatan. Głos zabrał też menadżer aktorki: „Basi jest przykro”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest w bardzo trudnej sytuacji wizerunkowej. Aktorka po emocjonalnym wpisie w social mediach musi mierzyć się z wieloma komentarzami. Pocieszyła ją Katarzyna Skrzynecka. Głos zabrał też menadżer gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie wywołała wokół siebie mnóstwo kontrowersji. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym w wielkich emocjach wypowiedziała się o sytuacji na granicy. Udostępniła krążące po sieci nagranie, na którym widać, jak Strażnicy Graniczni siłują się z migrantami. W tle słychać było krzyk ich dzieci. Nie potrafiła ona tego przemilczeć i opisała wszystko za pomocą mocnych wulgaryzmów.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała w sieci.

Odbiło się to szerokim echem nie tylko wśród internautów, ale także pracodawców gwiazdy. Jacek Kurski niemal natychmiast zareagował na te słowa i oznajmił, że kończy współpracę z Basią. Sieć Play natomiast, której od wielu lat jest twarzą, potępiła wulgarny język, ale nie zdecydowała się jak na razie zerwać kontraktu.

Katarzyna Skrzynecka pociesza Barbarę Kurdej-Szatan

Basia szybko zreflektowała się za słowa, których użyła wobec Strażników Granicznych. Najpierw usunęła z Instagrama wulgaryzmy, by później dwukrotnie przeprosić. Najpierw za swój język, a później wydała oświadczenie skierowane do samych graniczników i zapewniła, że szanuje ich pracę.

Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach.

Zachowanie aktorki komentują nie tylko internauci i jej pracodawcy, ale też inne gwiazdy. Zdania w tym temacie są mocno podzielone. Wczoraj odbył się finał programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym aktorka brała udział. Udało jej się zająć drugie miejsce, a jurorka show, czyli Katarzyna Skrzynecka postanowiła ją pocieszyć. Po tym, jak zaśpiewała piosenkę Adele powiedziała do koleżanki po fachu:

Powodujesz, że mam łzy w oczach. Musisz mierzyć się z zawiścią ludzi, bo dla wielu ludzi jest to solą w oku, że jesteś taką popularną aktorką.(…) Jesteś cudowną istotą, empatyczną, naturalną, ludzie cię za to kochają.

W obliczu tego, co aktualnie się dzieje, na pewno jej słowa mocno podniosły aktorkę na duchu. O sytuacji Kurdej-Szatan wypowiedział się także menadżer gwiazdy. W rozmowie z Faktem wyznał, że jest jej bardzo przykro.

Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony – mówi Dominik Borkowicz.

Mężczyzna zdradził także, że w związku z całym zamieszaniem, jakie wywołały słowa Basi, jak na razie nie myślą o kolejnych kontraktach. Mają jednak plany na przyszłość.

Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże… – wyjaśnił.

Wulgarny wpis aktorki wywołał szereg skrajnych emocji. Jedni zdecydowanie potępiają takie zachowanie, inni natomiast są w stanie zrozumieć emocje, jakie kierowały nią w tamtym momencie.


Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Finał 14. edycji TTBZ - Katarzyna Skrzynecka

Finał 14. edycji TTBZ - Katarzyna Skrzynecka

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - II miejsce i Srebrna Twoja Twarz - Barbara Kurdej-Szatan

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - II miejsce i Srebrna Twoja Twarz - Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Naprawdę Basi jest przykro niemożliwe, przestańcie ją bronić,ona ma chyba swój rozum.

 • Kaśka pisze:

  Jeszcze o kotku , który ma własnych łapkach z Syrii przyszedł zapomniała Pani napisać. Putin manipuluje naiwniakami jak chce….

 • Gość pisze:

  Trzeba najpierw pomyśleć a potem pisać. A nie że jej jest przykro .
  Kobieto zajmij się rodzina a nie gwiazdorzeniem

  • Goście pisze:

   Czemu Rozenek nie ponosi konsekwencji w związku ze zniewazeniem prezydenta? Kurej-Szatan będzie mieć sprawę,a tamtą nie? Domagamy się aby Gosia też odpowiadała za swoje czyny

  • Gość pisze:

   Popieram. Mądre słowa.

 • Gośćtgh pisze:

  play zatrudniając zdrajczynię Polski kurdej szatan , utożsamia się z jej zachowaniem i na nic takie tłumaczenie play , zdrada kurdej jest zdradą play !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  A czemu jej nie ma na granicy,powinna tam być,,,
  No z domu z ciepłego fotela można pisać.,..a co tam będzie marzła….Żołnierze też bronią jej tyłka by mogła spać spokojnie z dziećmi… Męża niech wyśle bronić ojczyzny, no ale On w tych obcisłych rajtach, ha,ha,ha.
  A co to za gwiazda,celebrytka mi wielka..w główce się przestawiło…

 • Gość Ewa pisze:

  Pani Basia przesadzila, ale patrząc na to wszystko człowiek może się zdenerwować. Głupim i pozbawionym empatii ludziom jest Wszystko jedno. Niech sobie zrobią szałas w lesie z małymi dziećmi i niech tam siedzą o tej porze roku. Jak komuś dobrze w życiu to nie Idzie mieszkać do lasu.

  • Kaśka pisze:

   Jeszcze o kotku , który ma własnych łapkach z Syrii przyszedł zapomniała Pani napisać. Putin manipuluje naiwniakami jak chce….

 • Gość pisze:

  Taki l4ve jestem piękna i urocza szukam księcia z maczugą jasne pokemonie ha ha co tam u koleźanki dalej cię ściga za 20zł prądu nic dyrektor prezes murarz tynkarz kopnęli ją w d..pe i wrócili do źon ale powodzenie ma wiadomo tylko męża i dzieci jakoś nie ma źa szejka pani doktor nie kaźda daje ale powodzenia bo ty masz fajnie bo nie masz dzíeci zawsze moźesz się rozwieść albo dawać za szejka jak wszystkie twoje kolezanki i to tyle

 • GośćEla pisze:

  Pani Kasiu, i poco pani to robi,po co broni?przecież my wiemy wszyscy, że robi pani to, bo inaczej nie wypada! Szatan przeprasza, bo kasa się urwała.tylko tyle

 • GośćMaria pisze:

  Mleko się wysłali A dzieci będą nosiły plamę do.konca życia za mądra nami nie.W szkole będę wyśmiewane.Myslalam że p.Basia jest bardziej.myslaca.Zmienilam też operatora.

 • Gość pisze:

  Celebryci to towarzystwo wzajemnej adoracji. Wszystko zrobią aby na chwilę zaistnieć w przestrzeni publicznej. Czasem jednak robią to bez rozumu i wtedy płacz. Jedna warta drugiej.
  .

 • Gość pisze:

  Taka prawda jak chce ją usunąć to teraz przeprasza bo kontrakty się urwał A nie że jej przykro najpierw się myśli A później się mowi nie nauczona jeszcze

 • Ewa pisze:

  Żołnierze bronią granic naszego państwa ,naszego domu żebyśmy mogli spać spokojnie .To najpodlejsze wyzywać żołnierzy mnie się w głowie nie mieści.Wy celebryci myślicie że wam wszystko wolno jestescie żenujący.

  • Gość pisze:

   Słów brak, jak można się tak zeszmacić , myślałam że to mądra kobieta.

  • Gość pisze:

   Ona pisze że pogranicznicy są mordercami ,a ona sama była za aborcją czyli za zabijaniem dzieci z premedytacją. Ona jest dwulicowa tymi słowami krzywdzi własne dzieci bo na nich się to odbije . Przykre.

 • Piotr pisze:

  Pani Szatan wypowiedziała się wyjątkowo podłe. Ale niemal tak samo szokuje wypowiedź pani Skrzyneckiej. No naprawdę , znalazła sobie idolkę. ..

 • Gość pisze:

  Pani Kasiu jest cudowna osoba,uwielbiam panią,,tak samo jak panią Basie,ktòra ma dobre serce,i szkoda jej tych dzieci i kobiet,i teraz psy na nią wieszają,brak słòw,co za ludzie

  • Gość pisze:

   Też tak uważam. Obie panie są super. Mają dużo empatii i odwagi. Są sobą. Nie są zakłamane jak wielu innych ludzi. Mówią co myślą, nie jak wielu co mówią, jak im każą.
   Pozdrawiam obie Panie

  • GośćADAM pisze:

   Ludzie reagują prawidłowo to Baska zachowała się podle. Poza tym marna z niej aktorka i tym bardziej piosenkarka. Niech zniknie z ekranu. LUDZIE MAJĄ DOŚĆ TAK CIĘŻKO ZROZUMIEC

 • Gość daro pisze:

  Następna mądra się znalazła, wstyd

 • Córka wojskowego pilota z czasów zimnej wojny pisze:

  Nic nie rozumiem…. nagranie finałowego odcinka miało miejsce już jakiś czas temu… zdemaskował to zwycięzca, który sfotografował się na tle Złotej maski…. nieprzemyślane, niesprawiedliwe, dyskwalifikujące ” człowieka kultury” i podłe słowa wypowiedziane przez tę kobietę padły później… skąd ten komentarz Pani Kasi Skrzyneckiej w podsumowaniu jej występu? Kocham Panią, Pani Kasiu za niebywały talent, ale nie zgadzam się z Panią… Wiem, że nikt na poziomie nie użyłby takiego słownictwa i nie obrażałby ludzi broniących naszego spokoju i ich bliskich.

  • Beata pisze:

   Nie można bronić osoby która pisze takie wulgaryzmy i znieważa ludzi którzy z narażeniem życia bronią naszej granicy. Trzeba brać odpowiedzialność za slowa,
   Wstyd i żenada, nie chce się oglądać tej osoby😭😭😵

 • Wiola pisze:

  Jakie słownictwo taki talent.utrata kontraktów i nagle zaczyna przepraszać .natychmiast na Białoruś

 • Gość pisze:

  Bez sensu jest tłumaczyć kogoś kto zrobił zle

 • Mądra i dobra pisze:

  Odebrać jej obywatelstwo!
  Szkoda, że z równą zaciekłością nie walczyła o POLSKIE DZIECI NIENARODZONE, tylko zajadle żądała ich masowego mordowania! Hańba! Za późno na NIESZCZERY żal… ,za późno!

 • Gość pisze:

  W życiu bym nie pomyślał że Skrzynecka jest na tym samym poziomie kultury co Szatan czyli to prawda że oni wszyscy to dno

 • aniela pisze:

  zawsze możne w porno zagrać………

 • Gość pisze:

  Przykro jej bo napluła w twarz czy dlatego ze uciekają pieniądze?

 • Gość pisze:

  Przykro🤣 Jak trwoga to do Boga
  Szkoda że dopiero teraz pani się opamiętała. Uważam,że decyzje podjęte w kierunku szatan są odpowiednie.

 • Gość pisze:

  Napluć komuś w twarz , a po fali krytyki przeprosić. A pewnie. I wszystko cacy