Wiedzieliście, że Adam Nawałka ma zjawiskowo piękną żonę? Katarzyna Nawałka wygląda jak gwiazda filmowa!

Katarzyna Nawałka, żona Adama Nawałki

Katarzyna Nawałka, żona Adama Nawałki

Jak wygląda żona Adama Nawałki?

Adam Nawałka jest obecnie jednym z najpopularniejszych Polaków. Trener polskiej reprezentacji zrobił zawrotną karierę sportową doprowadzając polską drużynę na Mundial w Rosji. O naszego szkoleniowca zabiegają największe światowe kluby, jak również koncerny reklamowe. Trener polskich piłkarzy jest twarzą sieci telefonii komórkowej, smacznego piwa, a nawet popularnych parówek.

Adam Nawałka oprócz całego splendoru zawodowego, może się również pochwalić udanym życiem osobistym, ma bowiem przepięknej urody małżonkę, którą poślubił w 1983 roku po ośmiu latach znajomości.

Adam Nawałka swoją żonę poznał, gdy miał 18 lat, ona miała zaledwie 16 lat. Jako młody piłkarz natychmiast zakochał się w pięknej Katarzynie Kotulińskiej.

Ciekawym jest również fakt, że Adam Nawałka nigdy nie pokłócił się ze swoją małżonką, o czym poinformowała Katarzyna w jednym z wywiadów:

Zdarzają się tylko króciutkie spięcia, jednak Adam natychmiast rozładowuje atmosferę, nucąc zabawne piosenki. Albo podaje mi śniadanie do łóżka, specjalną jajecznicę z pomidorami – zdradziła Katarzyna Nawałka.

Żona polskiego selekcjonera zarządza firmą odzieżową, a w wolnych chwilach prowadzi zajęcia z aerobiku. Zatem już wiadomo skąd ma tak piękna figurę. Sami zobaczcie, że Katarzyna Nawałka wygląda jak gwiazda filmowa.

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny błąd przegraliśmy na Mundialu 2018!

Mundial 2018: Kibice zamarli, gdy Kuba Błaszczykowski nagle zszedł z boiska. Już wiadomo co się stało!

Zaskakujące zmiany w składzie reprezentacji Polski w meczu z Kolumbią! Zabraknie gwiazdy naszych orłów?!


Adam Nawałka ma piękną żonę Katarzynę

Adam Nawałka ma piękną żonę Katarzynę

Adam Nawałka ma piękną żonę Katarzynę

Adam Nawałka ma piękną żonę Katarzynę

Adam Nawałka trenerem

Adam Nawałka z żoną Katarzyną - Gala Mistrzów Sportu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×